Просування інтернет-магазинів

Разом з нашими партнерами ми створили унікальну методику просування інтернет-магазинів та гнучку політику оплати за результат.

Особистий кабінет
Спеціально для наших клієнтів був створений персональний кабінет (store.imagecms.net), який дозволяє підбирати кращі ніші для просування вашого бізнесу та моніторити конкуренцію за всіма можливими запитами у всіх країнах світу.
Персональний аналіз
Кожному клієнту надається безкоштовний персональний аналіз його ніші, а також створення оптимальної рекламної кампанії по просуванню в пошукових системах.
Гнучке управління
За допомогою можливостей налаштованої аналітики та особистого кабінету ви зможете гнучко управляти ходом своєї рекламної кампанії, додавати нові пошукові запити, а також видаляти неефективні запити.

Роботи, які входять у кожний тариф

Для досягнення поставлених цілей кожного нашого клієнта, незалежно від обраного тарифу, ми проводимо наступні роботи:

 • Створення семантичного ядра

  Ми підбираємо цільові запити для вашого сайту, грунтуючись на аналізі ваших конкурентів, ринку, а також потенційних клієнтів. За рахунок цього розширюється первинне семантичне ядро приблизно в 5 разів, а сайт додатково оптимізується під ці слова для збільшення ефекту у вигляді трафіку.

 • Підключення Google Analytics та Яндекс.Метрики

  Для відслідковування результатів нашої роботи та глибокого аналізу вашого інтернет-магазину, необхідно підключити аналітику пошукових систем. Вона включає вичерпну інформацію за такими показниками: джерела трафіку, географія, демографія, конверсія і т.д.

 • Внесення технічних правок

  Проводимо усі технічні зміни, які необхідні вашому інтернет-магазину для кращого просування.

 • Оптимізація коду

  Ми оптимізуємо ваш сайт під ключові запити на програмному рівні, що необхідно для просування в пошукових системах.

 • \

  Управління посиланнями

  Для підняття упізнаваності вашого сайту в інтернеті, інші сайти повинні посилатися на вас. Ми здійснюємо підбір лише найкращих претендентів на розміщення таких посилань.

 • Налаштування та управління контекстною рекламою

  У випадку необхідності (особливо для нових сайтів) по мірі росту позицій в пошукових системах та після попереднього аналізу кампанії, ми пропонуємо налаштування та ведення рекламної кампанії в контекстних мережах Google та Яндекс за низькими цінами - 20% від вартості рекламного бюджету незалежно від кількості пошукових запитів.

 • Розробка індивідуальної стратегії просування на 6 та 12 місяців

  У кожного інтернет-магазину існує індивідуальна стратегія просування, яка залежить від багатьох факторів: стану ринку, конкурентів, попиту та поведінки користувачів. Стратегія може будуватися строком на 6 та 12 місяців, і в подальшому вона служить для досягнення цілей, поставлених в тарифному плані.

 • Аудит сайту клієнта та його конкурентів

  Ми аналізуємо ваш сайт та сайти конкурентів, завдяки чому можемо випереджати їх. Аналізуємо технічні дані, юзабіліті, а також перевіряємо на предмет SEO-оптимізації.

 • Написання оптимізованих статей

  Наші професійні копірайтери аналізують семантичне ядро та пишуть статті, котрі будуть мотивувати користувача до покупки. Більше того, статті оптимізуються під пошукові запити згідно останніх вимог Google.

 • Щомісячне додавання контенту

  Аби ваш інтернет-магазин завжди був актуальним для пошукових систем, ми регулярно додаємо контент. Поповнюються популярні розділи: блог, новини, коментарі (залежно від стратегії просування).

 • Моніторинг та управління рекламною кампанією

  Рекламну кампанію необхідно постійно аналізувати, оскільки ринок безперервно змінюється. Управління рекламною кампанією полягає в аналізі прибутку від груп, які просуваються. Якщо група приносить хороший прибуток, то по ній можна розширити рекламну кампанію, і навпаки.

Тарифи

Для забезпечення найбільш гнучких умов нашим клієнтам ми розробили чотири основних тарифи, які визначаються кількістю необхідних пошукових запитів.
Спочатку ми проводимо аналіз ніші клієнта та підбираємо оптимальні для його бізнесу пошукові запити, а також аналізуємо потенціал майбутньої рекламної кампанії. Після погодження з клієнтом ми отримуємо повний список ключових слів, а також вартість просування кожного з них.

Стандартний Розумний Просунутий ВІП
Види рекламних робіт
Кількість пошукових запитів від 5 30-50 60-100 140-200
Кількість рекламних груп Від 1 4-15 8-10 15-25
Знижка на прорахунок 0% 10% 15% 20%
Приблизний бюджет проекту 100-300$ 300-500$ 500-800$ від 800$
Тривалість співпраці від 1м від 4м від 6м від 8м
Допомога експерта
Допомога експерта в підборі пошукових запитів
Перевірка сильних і слабких сторін сайту порівняно з конкурентами
Роботи по внутрішній оптимізації
Написання сео статей для оптимізації просуваються сторінок до 10 статей до 20 статей до 30 статей до 50 статей
Підключення аналітики від Google і Яндекс, допомога у використанні
Щомісячні роботи по зовнішньому просування
Написання унікальних статей та розміщення на інших сайтах 1 стаття для кожного запиту/місяць до 20 статей/місяць до 30 статей/місяць до 50 статей/місяць
Розміщення зовнішніх посилань на інших сайтах 2 анкора для кожного запиту/місяць до 40 анкорів/місяць до 60 анкорів/місяць до 100 анкорів/місяць
Додаткові бонуси
Особистий кабінет із звітністю та управління рекламною кампанією
Особистий експерт
Управління контекстною рекламою
Часто запитують
 • У вас є договір?

  Так, у нас є паперовий договір та оферта (в особистому кабінеті). Ви можете вибрати зручний для вас спосіб співпраці.

 • Чи можу я через 6 місяців завершити просування?

  Можете. При необхідності можете як закінчити просування, так і змінити договір на просування у бік збільшення/зменшення бюджету чи напрямку просування.

 • Коли буде результат?

  Ваші позиції почнуть рости вже через 1-2 місяців, результати можна буде оцінювати через 2-4 місяці. Пік росту прогнозується після 6-го місяця просування.