• Безкоштовно по Україні!
  0 800 21-03-16
Замовити інтернет -магазин
Надішліть запит на консультацію, і наш менеджер допоможе вам створити оптимальний варіант для вашого інтернет-магазину на базі обраного дизайнерського рішення.
 • Інтернет - магазин, який продає

  Техзавдання більше не потрібно! У нас вже реалізовані всі функції, необхідні для сучасного інтернет-магазину.

Рекомендуємо нові дизайни

Ви можете вибрати один з готових дизайнів і налаштувати його, або замовити стилізацію дизайну за вашим смаком

Головні принципи при створенні інтернет-магазину

Максимум Зручності

Кожен етап розробки інтернет-магазину в нашій компанії спрямований на те, щоб зробити його ефективним і зрозумілим для покупців, а також зручним у підтримці та прибутковим для нашого Клієнта. Зазначених цілей ми досягаємо за допомогою глибокого маркетингового аналізу ринку та використання власної системи для створення інтернет-магазинів ImageCMS Shop. У команді нашого інтернет-агентства працюють експерти з досвідом розробки успішної стратегії розвитку бізнесу та створення прибуткових онлайн-проектів. До того ж ми знаємо та любимо свою роботу! Розробка інтернет-магазинів для бізнесу у місті Львів, Київ та всієї України - наш профіль!

Максимум Довіри

Ваш інтернет-магазин повинен справляти враження злагодженого і надійного бізнес-інструменту, створеного для продажу певної категорії товарів та задоволення потреб користувачів. Тільки вдале поєднання дизайнерського рішення з дійсно необхідним технічним функціоналом в розробці може принести очікувані позитивні результати від функціонування розробленого інтернет-магазину. Інтернет-магазини від "Сайт Імідж" викликають довіру, приваблюють покупців, спонукають до покупок і перетворюють відвідувачів в постійних Клієнтів. Серед проектів, які увінчалися довгостроковими дружніми відносинами з Клієнтами, є інтернет-магазини різної тематики: магазини автозапчастин, одягу і взуття, комп'ютерної техніки, косметики і парфумерії, магазини опалювальної техніки та інші.

Максимум Можливостей

Створення інтернет-магазинів під ключ є одним з пріоритетних напрямків нашої діяльності. Електронна комерція сьогодні впевнено стає частиною нашої дійсності і особливо активно розвивається в таких великих містах України, як Київ, Львів, Івано-Франківськ та Тернопіль. Відповідно, як команда експертів ми постійно аналізуємо всі тенденції сучасних українських та зарубіжних інтернет-магазинів, стежимо за новітніми інструментами і методами просування, впроваджуємо і тестуємо технології юзабіліті. Все для того, щоб наші Клієнти упевнено досягали поставлених бізнес-цілей і займали передові позиції у власному сегменті бізнесу за допомогою розроблених інтернет-магазинів, не відволікаючись на дешеві та неефективні пропозиції.

Максимум Просування

Необхідною умовою створення ефективного інтернет-магазину є його обов'язкове просування в пошукових системах із залученням контекстної реклами, що націлена на збільшення кількості відвідувачів сайту та PR ресурсу, а значить - і на зростання кількості покупців пропонованих у розробленому інтернет-магазині товарів. Великі інтернет-магазини, як правило, також потребують комплексного просування. Відділ інтернет-маркетингу нашої компанії працює над цим аспектом розвитку останні шість років. Очевидно, що наші експерти мають достатній досвід і підстави стверджувати, що без просування і комплексного аналізу ринкового попиту створений інтернет-магазин має мало шансів на повноцінне існування і генерування доходів. Якщо ви шукаєте можливості якісно та недорого підняти позиції свого інтернет-магазину - звертайтесь до нас!

Максимум Прибутку

Професійна розробка інтернет-магазину, здатного приносити гроші, без винятків передбачає залучення інструментів інтернет-маркетингу - ми розробимо ефективну модель розвитку, яку реалізуємо у вашому інтернет-магазині. Ви будете забезпечені даними по аналітиці та аналізу ефективності розвитку створеного інтернет-магазину, оскільки в нашій команді працюють експерти, знання та навички яких підтверджені сертифікатом Google Analytics Individual Qualification. Довіривши розробку інтернет-магазину нам, ви забезпечите себе стабільним та прогресуючим доходом від створеного проекту, не залежно від географічної концентрації ваших фінансових потужностей - Івано-Франківськ, Тернопіль, Київ чи Львів, - ваш бізнес приноситиме гідний дохід!

 •  
  Статус золотого партнера від ImageCMS
  Інтернет-агентство "Сайт Імідж" зарекомендувало себе як надійного партнера
 •  
  Ми - перші в Україні
  Із розробки інтернет-магазинів за версією CMS Magazine
 •  
  Індивідуальний сертифікат Google Analytics
  Ми знаємо, як збільшити обсяги ваших продажів
 •  
  Індивідуальний сертифікат Google Adwords
  Знак вашої прибуткової рекламної кампанії
 •  
  Статус сертифікованого партнера Google
  Це визнання професіоналізму на міжнародному рівні
Результативність підтверджується 250 успішними інтернет-магазинами наших клієнтів
Свіжі новини та акції від компанії
 • Facebook запустить відеорекламу

  Це буде доволі сильна конкуренція для Youtube - лірера реклами в онлайн-відео

 • Microsoft запускає браузер Спартан

  Microsoft запускає високошвидкісний браузер під назвою Spartan. Internet Explorer також буде.

 • Звіринець Google - фільтри Panda і Penguin

  Алгоритми Google переконали навіть відчайдушних прихильників «чорного» SEO, що краще діяти за правилами.

 • Яндекс.Метрика 2.0

  Яндекс.Метрика 2.0 (beta) – новий дизайн та нові можливості

Поділитись Поділитись Поділитись Поділитись Поділитись