• Безкоштовно по Україні!
  0 800 21-03-16
Замовити інтернет -магазин
Надішліть запит на консультацію, і наш менеджер допоможе вам створити оптимальний варіант для вашого інтернет-магазину на базі обраного дизайнерського рішення.
Останні роботи із портфоліо
 • Okcibank Okcibank
  Магазин проффесиональных инструментов
  Пакет: Premium
 • ПКДЦ ПКДЦ
  Магазин проффесиональных инструментов
  Пакет: Premium
 • Євробуд Євробуд
  Магазин проффесиональных инструментов
  Пакет: Premium

Створення сайту

Зробіть інвестицію в успіх власного проекту - довірте розробку сайту експертам!

Першим і базовим етапом створення сайту є чітке визначення його місії і ролі у втіленні бізнес-ідей. Побудова стратегії розвитку бізнесу на фоні комплексного бачення всіх можливостей та ризиків - запорука успішної інвестиції ресурсів в будь-який онлайн-проект.

Для Інтернет-агентства "Сайт Імідж" прибуток Клієнта і довготривалі партнерські відносини складають пріоритетний аспект діяльності.

Довіряючи розробку сайту експертам, ви наближаєте себе до здійснення практично будь-якої ідеї, яка стосується розвитку профільного Інтернет-магазину та корпоративного сайту. Тому, результатом співпраці з нашою компанією стане прибутковий проект, орієнтований на продуктивну взаємодію з аудиторією. Ви переконаєтесь, що команда експертів Інтернет-агентства "Сайт Імідж" надає своїм Клієнтам повний цикл розвитку бізнесу - від створення прототипу проекту, до успішної розробки сайту і його подальшого прогресу. Також, якщо у вас є вже готовий проект, але він досі не працював на вас належним чином, ми готові запропонувати свою допомогу в сфері розвитку сайту для підвищення його ефективності та адаптації до актуальних потреб ринку. Тому, не зволікайте - втрачаючи час, ви втрачаєте власні гроші і Клієнтів.Портфоліо розроблених сайтів.

Якісний сайт - короткий шлях до мільйонів потенційних Клієнтів!

Сьогодні створення сайту - не просто спосіб донести до аудиторії факт існування суб'єкта певної галузі бізнесу та надання ним послуг. Більше 15 мільйонів користувачів - такі показники активності потенційних Клієнтів в системі B2C.

Якщо ви не готові здійснити діалог з такою цільовою аудиторією шляхом розробки і подальшої оптимізації сайту, тоді, мабуть, у нас немає що вам запропонувати. Ми, на відміну від більшості веб-студій Києва, Львова та інших міст України, працюємо на результат, який перевершує очікування наших Клієнтів і найсміливіші розрахунки їх конкурентів. Це ж саме стосується системи B2B - юридичні особи не менше потребують оперативної інформаційної та економічній взаємодії. На першому етапі співробітництва команда дизайнерів, Інтернет-маркетологів та розробників, кожен з яких є експертом у сфері своєї діяльності, запропонує вам повний комплекс ефективних рішень по впровадженню інструмента для бізнеса - створення сайту. Задіюючи найактуальніші та найнеобхідніші технології Інтернет-маркетингу в рамках узгодженого плану, ми сприяємо збільшенню вашого прибутку.Подивитися приклад робочого кейсу.

Розробці сайту завжди передує ретельний аналіз ринку та складання оптимальної бізнес-стратегії

В умовах швидкоплинного та мінливого ринку Інтернет-маркетингу бути успішним - означає на кілька кроків випереджати своїх конкурентів. Досягненню суттєвих результатів завжди передує ретельний аналіз усіх недоліків та переваг конкурентів, інших суб'єктів діяльності, що можуть вплинути на ваші позиції. Саме тому, експерти Інтернет-агентства "Сайт Імідж" перед створенням і розробкою корпоративного сайту або Інтернет-магазину для вас, проводять моніторинг поточної ситуації на ринку. За допомогою отриманих даних, а також прогнозів варіантів розвитку ситуації в майбутньому, ми складаємо найбільш оптимальну стратегію. У всіх наших проектів, окрім індивідуальних місій та технологій для їх реалізації, є одна спільна мета - досягнення найкращого результату і створення найбільш привабливого, Клієнт-орієнтованого іміджу вашої компанії.

"Сайт Імідж" - це команда експертів, яка досконало володіє всією необхідною інформацією для того, щоб створити максимально прибутковий сайт або Інтернет-магазин. Результатом стане більш ніж достойний і ефективний майданчик взаємодії з потенційними Клієнтами.

Відкриті відносини з вашою цільовою аудиторією - ключова позиція в процесі створення сайту

Психологія кожної групи споживачів або Клієнтів при сприйнятті інформації з сайту унікальна і часто непередбачувана. Тому, розуміння особливостей цільової аудиторії при створенні сайту є ключовим. Адже існують певні принципи і визнані стандарти розробки (дизайну та функціоналу) і розкручування сайту для різних напрямків бізнесу, що сприяють ефективному сприйняттю інформації та досягненню заданих проекту цілей.

Інтернет-маркетинг для вашого сайту це:

 • просування в пошукових системах, SEO;
 • контекстна реклама Google AdWords, Яндекс Директ;
 • копірайтинг, рекламні тексти, неймінг;
 • SERM, репутація в пошукових системах;
 • SMM, просування в соціальних мережах, FB, VK, Twitter, корпоративний блог;
 • SEO-і / або юзабіліті аудит старого сайту.

Будучи експертами і лідерами ринку розробки сайтів, наші команди у Львові та Києві готові зробити ваш сайт зрозумілим і доступним, при цьому максимально точно донести головну ідею створеного веб-проекту.

Свіжі новини та акції від компанії
 • Facebook запустить відеорекламу

  Це буде доволі сильна конкуренція для Youtube - лірера реклами в онлайн-відео

 • Microsoft запускає браузер Спартан

  Microsoft запускає високошвидкісний браузер під назвою Spartan. Internet Explorer також буде.

 • Звіринець Google - фільтри Panda і Penguin

  Алгоритми Google переконали навіть відчайдушних прихильників «чорного» SEO, що краще діяти за правилами.

 • Яндекс.Метрика 2.0

  Яндекс.Метрика 2.0 (beta) – новий дизайн та нові можливості

Поділитись Поділитись Поділитись Поділитись Поділитись