• Безкоштовно по Україні!
  0 800 21-03-16
Замовити інтернет -магазин
Надішліть запит на консультацію, і наш менеджер допоможе вам створити оптимальний варіант для вашого інтернет-магазину на базі обраного дизайнерського рішення.

Інструменти

Система управління сайтом ImageCMS

Команда Інтернет-агентства "Сайт Імідж" в своїй роботі поєднує вирішення поточних завдань Клієнта із стратегічною побудовою його бізнесу. Для подібної взаємодії ми розробили і запатентували власний інструмент - першу в Україні OpenSource систему управління сайтами - ImageCMS.

Система з відкритим програмним кодом, розроблена на відомому РНР-фреймворку Codeigniter, швидко здобула широку аудиторію і продовжує виборювати передові позиції серед конкурентів. Так, ImageCMS - єдина російськомовна розробка, яка увійшла в Рейтинг Рунета і зайняла 6 позицію в списку OpenSource систем управління сайтами.

Система має функціонал, що дозволяє вирішувати близько 95% типових задач.

Сукупність усіх переваг, якими володіє ImageCMS в порівнянні з існуючими на ринку подібними розробками, дає підставу називати ImageCMS оптимальною на сьогоднішній день системою для створення Інтернет-магазинів, корпоративних сайтів, порталів будь-якої складності і конфігурації.

Cеред якісних характеристик цього інструменту, що стануть цінними для більшості розробників, варто відзначити наступні:

 • гнучкість управління. Простота коду дозволяє налаштовувати систему під конкретну задачу, додавати функціональні розширення, змінювати необхідні параметри.
 • Безпека. Система наділена всіма необхідними засобами захисту сайту від XSS та CSRF атак, перевіркою вхідних даних на наявність шкідливого коду. Ми подбали про надійність вашого бізнесу.
 • Seo-friendly. Система, розроблена з урахуванням необхідності просування бізнесу в Інтернеті, надає можливість індивідуального налаштування tittle і метатегів сторінок, залучення додаткових інструментів Інтернет-маркетингу.
 • Швидкість роботи. Завдяки оптимізованому коду ваш сайт буде відповідати одній з головних вимог - швидкості роботи, а значить - і зручності вашого Інтернет-проекту для користувачів.

ImageCMS - безкоштовна система управління сайтами, яка призначена для роботи як простих сайтів з низькою відвідуваністю, так і для великих порталів з великою кількістю інформації. Офіційний сайт системи ImageCMS - http://www.imagecms.net.

ImageCMS - це гарантія результативної взаємодії сайту з пошуковими системами. Для розробника і власника - це спокій і впевненість у тому, що Інтернет-магазин або корпоративний сайт не буде підданий зламам та атакам чи не витримає високих навантажень через велику кількість відвідувачів. Постійне вдосконалення проекту забезпечує його повну відповідність потребам цільової аудиторії. А це - прямий шлях до підвищення прибутку для власника проекту та задоволення запитів відвідувачів. Той факт, що ImageCMS - інструмент, який дійсно працює, підтверджується значною кількістю розробників сайтів в країнах СНД, які бажають працювати саме з нашою системою.

Мобільна версія сайту - це додаткова інвестиція у ваш прибуток в недалекому майбутньому, а також в розширення шляхів доступу потенційних Клієнтів до вашого проекту. За допомогою системи ImageCMS стає можливим створення Інтернет-магазину, який знайде своїх Клієнтів, де б вони не були. Сьогодні вже стає очевидним, що мобільний канал - невід'ємний елемент рекламної кампанії, що претендує на успіх в короткостроковій перспективі і на запам'ятовування в довгостроковій. Забезпечте своїм Клієнтам зручний і приємний mobile shopping!

Вам, швидше за все, також очевидна симбіотичність каналів, через які до слухачів, глядачів, онлайн-користувачів щохвилини просочуються неосяжні обсяги інформації. Інтернет і телебачення, так само як і мобільні пристрої та соціальні мережі, стали єдиним цілим. У зв'язку з цим ми подбали про те, щоб продукція наших Клієнтів вдало позиціонувалася і в соціальних мережах, додавши можливість інтеграції сайту в мережах vk.com і facebook.com.

Свіжі новини та акції від компанії
 • Facebook запустить відеорекламу

  Це буде доволі сильна конкуренція для Youtube - лірера реклами в онлайн-відео

 • Microsoft запускає браузер Спартан

  Microsoft запускає високошвидкісний браузер під назвою Spartan. Internet Explorer також буде.

 • Звіринець Google - фільтри Panda і Penguin

  Алгоритми Google переконали навіть відчайдушних прихильників «чорного» SEO, що краще діяти за правилами.

 • Яндекс.Метрика 2.0

  Яндекс.Метрика 2.0 (beta) – новий дизайн та нові можливості

Поділитись Поділитись Поділитись Поділитись Поділитись