0 (800) 210-316 безкоштовно
Замовити

Інтернет-агентство “Сайт Імідж”

Ми - вузькоспеціалізована компанія, основним видом діяльності якої є створення і розвиток інтернет-магазинів наших клієнтів, а також надання автоматизованих продуктів і послуг в галузі електронної комерції.

 • 1-е
  місце в Україні
  в рейтингу студій Рунета
 • 10
  років на ринку
  впевнено реалізуємо свою місію
 • 1000
  створених магазинів
  ефективних та успішних
Наша місія - створення ефективних рішень в галузі електронної комерції
Інтернет-агентство впевнено розвивається , пропонуючи гнучкий у технологічному та дизайнерському відношенні підхід до створення Інтернет-магазинів та сервісу. Ми стимулюємо своїх Клієнтів до процвітання наперекір внутрішньоекономічним негараздам і як ніколи жорстким умовам конкуренції.
Керівництво компанії
Одна з ключових цінностей нашої компанії - задоволення та успіх наших клієнтів. Якщо у вас є будь-які запитання до нашої команди, ви можете поставити їх безпосередньо будь-кому з керівників.

CHAIRMAN & CEO

Ivan Pylypchuk

EXECUTIVE VICE PRESIDENT OF GLOBAL SALES & MARKETING, US & EMEA

Olga Pylypchuk

VICE PRESIDENT OF FRONT-END

Andriy Shabat

SENIOR VICE PRESIDENT OF PROJECT MANAGEMENT

Artur Manyukov

SENIOR VICE PRESIDENT OF CLIENT SUCCESS

Yevhen Deyneka
Історія компанії
2006
Створення компанії «Сайт Імідж»
Основний напрям діяльності — розробка корпоративних сайтів. Засновники компанії працювали у формі фрілансу, не орендуючи офіс. Програмісти, вони ж дизайнери, робили перші кроки в освоєнні ринку.
2007
Переїзд в офіс, рекрутинг
Штат збільшився до 5 чоловік, команда збагатилась справжнім дизайнером, і бізнес почав набирати серйозних обертів в розвитку послуг створення сайтів.
2008
Старт роботи над платформою для розробки корпоративних сайтів ImageCMS
Ми стали активно масштабувати надані послуги зі створення корпоративних сайтів. Швидко зрозуміли, що існуючі системи управління не дозволяють скоротити швидкість виконання даної послуги через відсутність гнучкості в системі шаблонізації. Оскільки ми прагнули створювати оптимальні за дизайном і структурою продукти, прийняли рішення розробити власну систему - ImageCMS.
2009
Запуск першої версії ImageCMS
У цьому році, як відомо, відбулася глобальна економічна криза, яка підірвала платоспроможність у тому числі й наших клієнтів. Так бізнес-модель продажу CMS для корпоративних сайтів, як і плани з подальшого масштабування даної моделі, успішно зазнали фіаско.
2010
Запуск ImageCMS Shop, створення відділу інтернет-маркетингу
Після глобальної кризи стало очевидним, що продаж гарних сайтів, головна цінність яких - візитка в Інтернеті, не виправдовує себе. Подібна послуга не затребувана клієнтом, і масштабувати її немає сенсу. Ми переключили увагу на інший напрямок сфери послуг, який безпосередньо приносить прибуток клієнту. Вирішили вкласти всі сили туди. Спочатку створили відділ інтернет-маркетингу для реалізації послуги просування, потім перевели весь відділ розробки на напрям e-commerce і створення версії ImageCMS Shop
2011
Розвиток моделі аутсорсингової компанії в області e-commerce
Систему ImageCMS Shop виділено в окрему структуру із власним менеджментом, відділом продажів та планами по розвитку. Решта компанії зайнялася створенням інтернет-магазинів “під ключ” та наданням послуг інтернет-маркетингу.
2012
Удосконалення створення інтернет-магазинів та продовження розвитку ImageCMS Shop
Рік роботи по системі створення інтернет-магазинів "під ключ" хоч і дозволив компанії розвинутися, але в плані можливості для масштабування та розвитку повністю себе провалив. Справа в тому, що затвердження структури та дизайну могли займати по декілька місяців, а в загальному середній термін запуску збільшився до 4-5 місяців. Дана послуга ніяк не вписувалася у нашу концепцію створення ефективного інтернет-магазину, оскільки не приносила, як правило, прибутків власнику.
Запуск «пакетних рішеннь»
В кінці року вирішено створити опційні пакети послуг. Ідея була в тому, що ми продумаємо три варіанти повністю відтестованих дизайнів інтернет-магазину, різних по ціні, а клієнту надамо в рамках даних дизайнів внести всі необхідні зміни.
2013
Розвиток стратегії «пакетних рішень»
Опційні пакети дозволили суттєво збільшити нашу пропускну здатність, і ми почали поступово масштабувати дану послугу серед наших клієнтів. Результатами були задоволені, але було одне "але". В цілому, створення професійного магазину все-таки залишалося більше послугою, ніж продуктом, зі всіма наслідками: високою ціною для кінцевого клієнта, високим терміном виконання та неможливістю передбачити всіх нюансів, що здебільшого виливалося у зриви термінів. Використання системи управління також потребувало, як правило, професійних навиків, яких непідготовлені користувачі не мали. Відповідно, дорога до професійного магазину для великої кількості клієнтів була закрита: або по причині бюджету, або по причині складності реалізації. Середній термін виконання проектів на базі “пакетних рішень” скоротився, але все одно складав в середньому 1,5 місяця, що не дозволяло назвати дане рішення ефективним.
Нова версія ImageCMS Shop
Запустили абсолютно нову версію ImageCMS Shop, яка заклала як нову адміністративну частину, так і підхід до розробки фронтенд частини.
2014
Розробка SaaS версії та запуск послуги стилізації
Першим кроком до масштабування послуги створення індивідуальних повнофункціональних інтернет-магазинів став абсолютно новий підхід до створення і проектування дизайну інтернет-магазинів. Спеціально розроблена технологія дозволила нам створити близько 50 унікальних дизайнерських Преміум-рішень для інтернет-магазинів, які ми розподілили між десятьма популярними тематиками. Крім того, ми продумали систему швидкої індивідуальної стилізації даних рішень згідно корпоративного стилю клієнта, що дозволило запускати повнофункціональний магазин в термін від 1 дня (і до 7 днів зі стилізацією). Швидкий запуск дозволив відразу розробляти і впроваджувати маркетингову стратегію, завдяки чому ми змогли підняти оборот до 30 клієнтів в місяць.
2015
Удосконалення всіх продуктів і технологій
Увесь 2015 рік ми присвятили оновленню наших продуктів та технологій. В результаті ми випустили 6 нових версій платформи ImageCMS, розробили абсолютно нову технологію для наших шаблонів і якісно вдосконалили адаптивну версію. Значно прискорили роботу магазинів наших клієнтів шляхом нововведень у програмному коді.
Також ми не забули про місію нашої компанії і розробили комплекс послуг, щоб зробити розвиток бізнесу наших клієнтів ще успішнішим. Ми створили нову стратегію просування, налаштування та наповнення магазинів, запустили ряд модулів для вдосконалення маркетингу і юзабіліті, уклали партнерства з провідними компаніями в електронній комерції.
Інформація у цифрах:
— за рік створено 500 нових магазинів
— оновлено близько 1000 існуючих
— випущено 200 великих програмних продуктів і понад 1000 дрібних
— проконсультовано близько 2000 клієнтів
— посіли перше місце серед розробників інтернет-магазинів в Україні і увійшли в ТОП-10 веб-студій по СНД.
2016
Запуск абсолютно нових дизайнерських рішень
Запуск абсолютно нових дизайнерських рішень, які максимально забезпечують клієнтів всіма необхідними можливостями для інтернет-магазинів.
Випуск нової версії основного продукту ImageCMS 4.12, який якісно відрізняється швидкодією і додатковими маркетинговими можливостями.
Разработка дополнительно более 30 модулей для пользователей платформы.
Рост продаж и клиентской базы практически в два раза по сравнению с предыдущим годом, в полтора раза рост штата компании.
2017
Зміна ядра основного продукту з CodeIgniter на WordPress + WooCommerce
Даний рік ознаменувався тим, що ми отримали нові виклики з боку найкращих світових технологій для e-Commerce. Зваживши всі можливості для того, щоб надати нашим клієнтам найкраще на сьогодні рішення для їх бізнесу, ми зважилися на важливий для нашої компанії крок:
Зміна ядра основного продукту з CodeIgniter на WordPress + WooCommerce.
Протягом цього року ми повністю переробили всі можливості нашої платформи - теми оформлення, плагіни для підтримки нового ядра.
Протягом року нами було розроблено:
— 17 плагінів.
— 3 теми оформлення.
— Дві збірки, в тому числі і безкоштовну для наших клієнтів
Зміна напрямку також дозволила нам освоїти нові ринки - з активних встановлень наших продуктів, а це вже на кінець 2017 року - понад 10 тисяч, більше 80% користувачів - не з СНД ринку.
2018
Перенос клієнтської бази на нову платформу та розвиток продукту закордоном
В цьому році ми активно переносили наших клієнтів з попередньої версії. На даний момент перенесено понад 30% нашої користувача бази, зважаючи на складність реалізації багатьох проектів. До кінця року плануємо збільшити це число до 60%.
Кількість активних встановлень наших рішень досягло позначки в 25 тисяч і активно зростає.
Нами була вдосконалена збірка платформи, додані типові послуги і ентерпрайз пакети рішень, що дозволило охопити набагато більший спектр клієнтів.
Англомовна версія нашого продукту Premmerce активно набирає обертів і стає відомою компанією на ринку e-commerce продуктів і серед спільноти WordPress розробників.
Продовжуємо рухатися по шляху надання ще більшої кількості продуктів і рішень для максимальної зручності для наших клієнтів.