Блог

Бізнес-план: поетапний план створення інтернет-магазину

Багато підприємців, які вирішують зайнятися онлайн-бізнесом, вважають, що бізнес-план потрібен тільки для тих, хто планює починати справу в реальному світі. Але це не так. Навіть якщо ви не маєте потреби у додатковому фінансуванні і не збираєтесь демонструвати даний документ, він повинен бути!

22 Травня 2016

Як створити свій інтернет-магазин одягу з нуля?

Одяг - це товар, попит на який буде завжди. Така особливіть дає можливість всім бажаючим побудувати успішний онлайн-бізнес з продажу даної продукції. Незважаючи на високу конкуренцію в галузі, стати одним з лідерів без великих фінансових вкладень цілком реально. Але доведеться добре попрацювати. У даній статті ми розкажемо, як створити власний інтернет-магазин і як зробити його успішним.

22 Травня 2016

Як правильно організувати інтернет магазин і налагодити його роботу?

Всі знають, що бізнес все більше переходить у віртуальний простір. Кожен день відкриваються нові інтернет-магазини, що пропонують споживачам майже все: починаючи з одягу та взуття і закінчуючи продуктами харчування. А чому б і ні? Витрати мінімальні, а дохід - максимальний. Але ця формула працює тільки якщо правильно організувати інтернет-магазин. Формула успіху виглядє дуже просто. На практиці потрібні терпіння та знання, як правильно організувати інтернет-магазин. Знайти таку цінну інформацію ви можете у цій статті. Ну що, вперед?

22 Травня 2016

Який інтернет-магазин краще відкрити? Швидка допомога у виборі

Бізнес, оснований на онлайн-продажах, має широкі перспективи для розвитку, неважливо, в Україні, Казахстані або іншій країні. Експерти стверджують, що незабаром люди зовсім відмовляться від стаціонарних маркетів. Все необхідне вони будуть замовляти в інтернет-магазинах, сидячи у себе вдома на дивані. Ми не готові підтвердити або спростувати цю думку. Хоч, насправді, створити власний онлайн-маркет - ідея на мільйон. Якщо організувати його роботу правильно, перший прибуток можна отримати доволі швидко. Потрібно тільки вирішити, який інтернет-магазин краще відкрити. Варіантів маса, але є один невеликий секрет, який потрібно пам’ятати при виборі.

22 Травня 2016

Створення інтернет-магазину недорого. Як не заплатити двічі?

Серед тих, хто вирішив відкрити власний інтернет-магазин, є чимало людей, які хочуть заощадити кошти і зробити більшу частину роботи самостійно, або ж за допомогою розробників з низькими тарифами. Що ж, це повністю зрозуміла поведінка, як вірно підмічено у приказці: «Риба шукає, де глибше, а людина - де дешевше». Давайте спробуємо розібратися: створення інтернет-магазину недорого або навіть безкоштовно - це міф чи реальність?

22 Травня 2016

Чому варто довірити контекстну рекламу професіоналам

У контекстної реклами є безліч переваг в порівнянні з іншими джерелами залучення клієнтів в онлайні. Перш за все, варто відзначити той факт, що користувачі ставляться до неї переважно позитивно, на відміну від інших рекламних форматів. Вона підлаштовується під вміст контенту сторінки і, таким чином, дозволяє демонструвати зацікавленому користувачеві дійсно релевантні оголошення, стимулюючи його перейти на цільовий сайт.

09 Серпня 2015

Як перевершити Інтернет-магазини київських конкурентів?

Український ринок електронної комерції стрімко набирає оберти - в минулому році його об’єм склав півтора мільярди доларів, збільшившись на 45%. Розробка Інтернет-магазинів у Києві (біля 50% від частки українського ринку) стає все більш затребуваною послугою, доказом цьому служить той факт, що за кількістю покупок українці випередили навіть німців!

07 Серпня 2015

Особливості реклами товарів і послуг в Інтернеті

Інтернет-магазини стали одним із трендів сучасного бізнесу, і можуть виступати як в якості додаткового каналу продажів для власника оффлайнової компанії, так і бути основним джерелом доходу. Незалежно від галузі діяльності і рівня конкуренції в ніші, використання Інтернет-реклами здатне принести безліч клієнтів будь-якому онлайн-магазину.

21 Червня 2015

Зовнішня реклама в офлайні і контекстна реклама в Інтернеті

Комерційна реклама завжди була важливим інструментом, який при вмілому підході може забезпечити стабільний потік клієнтів власникові бізнесу. Найбільш поширеним видом залучення покупців на товари та послуги є візуальна реклама, насамперед, банери і білборди. Тим не менш, повсюдне впровадження інформаційних технологій та розповсюдження доступу до Мережі впливає навіть на цей, здавалося б, консервативний ринок.

21 Червня 2015

Реклама підприємства на Заході України і в Києві

Залежно від регіональних масштабів, на які розраховує поширювати свою продукцію компанія, залежать і плановані витрати на рекламу. Одні й ті ж рекламні заходи в різних регіонах можуть відрізнятися за вартістю в рази, особливо, якщо мова йде про порівняння столиці і периферійних областей. Наприклад, зовнішня реклама у Львові коштує в декілька разів дешевше, ніж аналогічна пропозиція по рекламі в Києві.

21 Червня 2015

Порівняння цін на контекстну та офлайнову рекламу

Розвиток економіки веде до зростання рівня конкуренції в усіх сферах бізнесу, відповідно, зростають бюджети на рекламу, і підприємцям доводиться ретельно вибирати маркетингові канали донесення інформації про свою продукцію і послуги до потенційних покупців. Весь спектр доступних видів реклами можна розділити на дві великі групи - офлайнові і онлайнові, тобто такі, які використовуються в Інтернеті.

21 Червня 2015

Технічне завдання для Інтернет-магазину

Під технічним завданням на сайт мається на увазі документ, який використовується для опису схеми розробки сайту і складових кожного з її етапів. Його важливість важко переоцінити, оскільки на основі технічного завдання для сайту Інтернет-магазину прораховується важлива інформація.

22 Травня 2015

Агентство PR Partner проведе конференцію «PR у сфері IT» на всеросійському рівні вже третій раз

26 травня 2014 року в Москві агентство, що займається PR, під назвою PR Partner організовує масштабну конференцію «PR у сфері IT», яка пройде в Ararat Park Hyatt Moscow. Зустріч зможе об’єднати близько сотні провідних експертів в сфері PR, реклами та маркетингу від основних міжнародних і російських ІТ-компаній.

30 Квітня 2015

Одна з найбільших конференцій у сфері інтернет-маркетингу у східній Україні - «Face2Face»

16 травня 2014 року на сході України буде відбуватися одна з найважливіших подій у сфері інтернет-маркетингу країни - конференція «Face2Face».

29 Квітня 2015

Популярність послуги розробки Інтернет-магазинів в регіонах України

Електронна комерція як окрема галузь економіки з'явилася відносно недавно і продовжує активно розвиватися. Особливо це помітно на прикладі країн СНД, де всього ще декілька років тому постійний доступ до Мережі був тільки у мешканців столиці і великих міст. Зараз швидкісним Інтернетом вже нікого не здивуєш, а багато користувачів активно користуються для серфінгу такими мобільними пристроями як смартфони і планшети, і сторінки сайту переглядати так зручно як і на стаціонарному ПК. Багато товарів люди поки ще воліють купувати в звичайних торгових точках, але рівень проникнення Інтернет-комерції зростає. Раніше найбільш популярною була така послуга, як розробка Інтернет-магазину в Києві, а тепер акцент змістився в бік регіонів. Відповідно, кількість товарів, придбаних в Інтернет-магазинах, значно зросла, як і кількість самих магазинів. Ми вирішили порівняти популярність такої послуги, як розробка Інтернет-магазинів по регіонах і тематиках, на основі проведеного аналізу ринку України в плані розвитку електронної торгівлі.

Далі у вигляді діаграми вказана кількість Інтернет-магазинів у обласних центрах України, в порядку зменшення чисельності:

Інтернет-магазини по регіонах України

22 Квітня 2015