Блог

Створення Інтернет-магазину під ключ

Завдяки багаторічному досвіду роботи наших фахівців в області створення і розкрутки комерційних сайтів, ми пропонуємо створення Інтернет-магазинів під ключ - розгортання торговельної площадки в онлайні для ефективного здійснення продажів товарів і послуг. Ви отримаєте дієвий інструмент електронної комерції, спрямований на розвиток і зростання вашого бізнесу.

22 Квітня 2015

Як замовити Інтернет-магазин

Якщо ви вже розглянули переваги володіння власним Інтернет-магазином і прийняли рішення про його розробку, значить, настав час приступити до формування замовлення. То як же замовити Інтернет-магазин і що для цього потрібно зробити?

22 Квітня 2015

Як створити Інтернет-магазин з нуля?

Онлайн-торгівлю можна сприймати по-різному, в залежності від того, є у вас вже працюючий бізнес в офлайні чи ні. Можна створити Інтернет-магазин в якості додаткового інструменту залучення клієнтів, а можна перетворити його в самостійне джерело генерування прибутку. Звичайно, використання електронної комерції з метою розширення каналів збуту для вже існуючого бізнесу - особливо привабливий варіант, бо схеми взаємодії з клієнтами вже відпрацьовані, а товарний асортимент повністю сформований.

22 Квітня 2015

Як відкрити Інтернет-магазин?

Активне зростання ринку Інтернет-торгівлі за останні декілька років стало каталізатором інтенсивного розвитку всіх інструментів торгівлі в онлайні. З'явилося безліч нових Інтернет-магазинів, популярність яких продовжує зростати, а електронні системи платежів дозволяють оплачувати покупки всім бажаючим. А сама можливість відкрити Інтернет-магазин в Україні стала справді доступною для бізнесу.

22 Квітня 2015

У Львові відбудеться зустріч провідних експертів електронної комерції, щоб спільними зусиллями знайти шляхи підвищення ефективності роботи онлайн-магазинів.

У Львові відбудеться зустріч провідних експертів електронної комерції, щоб спільними зусиллями знайти шляхи підвищення ефективності роботи онлайн-магазинів.

16 Квітня 2015

Знайомтеся, компанія CatalogLoader – партнер SiteImage Academy

Напевно, більшості власників інтернет-магазинів доводилося вирішувати велику кількість питань, пов’язаних із такими проблемами ...

25 Березня 2015

Онлайн-консультант для сайтів RedHelper – партнер SiteImage Academy

Система RedHelper забезпечує ефективне спілкування з відвідувачами сайту. Це збільшення близько 30% продажів в інтернет-магазинах, у 5 разів швидша обробка запитів, відсутність потреби в довготривалих пошуках відповіді на поставлене запитання.

24 Березня 2015

Газета “Аудиторія” - партнер SiteImage Academy

Національний університет “Львівська політехніка” має власне друковане періодичне видання, що виходить із жовтня 1946 року, - “Аудиторія”.

20 Березня 2015