Інтернет-магазини

Бізнес-план: поетапний план створення інтернет-магазину

Багато підприємців, які вирішують зайнятися онлайн-бізнесом, вважають, що бізнес-план потрібен тільки для тих, хто планює починати справу в реальному світі. Але це не так. Навіть якщо ви не маєте потреби у додатковому фінансуванні і не збираєтесь демонструвати даний документ, він повинен бути!

22 Травня 2016

Як створити свій інтернет-магазин одягу з нуля?

Одяг - це товар, попит на який буде завжди. Така особливіть дає можливість всім бажаючим побудувати успішний онлайн-бізнес з продажу даної продукції. Незважаючи на високу конкуренцію в галузі, стати одним з лідерів без великих фінансових вкладень цілком реально. Але доведеться добре попрацювати. У даній статті ми розкажемо, як створити власний інтернет-магазин і як зробити його успішним.

22 Травня 2016

Як правильно організувати інтернет магазин і налагодити його роботу?

Всі знають, що бізнес все більше переходить у віртуальний простір. Кожен день відкриваються нові інтернет-магазини, що пропонують споживачам майже все: починаючи з одягу та взуття і закінчуючи продуктами харчування. А чому б і ні? Витрати мінімальні, а дохід - максимальний. Але ця формула працює тільки якщо правильно організувати інтернет-магазин. Формула успіху виглядє дуже просто. На практиці потрібні терпіння та знання, як правильно організувати інтернет-магазин. Знайти таку цінну інформацію ви можете у цій статті. Ну що, вперед?

22 Травня 2016

Який інтернет-магазин краще відкрити? Швидка допомога у виборі

Бізнес, оснований на онлайн-продажах, має широкі перспективи для розвитку, неважливо, в Україні, Казахстані або іншій країні. Експерти стверджують, що незабаром люди зовсім відмовляться від стаціонарних маркетів. Все необхідне вони будуть замовляти в інтернет-магазинах, сидячи у себе вдома на дивані. Ми не готові підтвердити або спростувати цю думку. Хоч, насправді, створити власний онлайн-маркет - ідея на мільйон. Якщо організувати його роботу правильно, перший прибуток можна отримати доволі швидко. Потрібно тільки вирішити, який інтернет-магазин краще відкрити. Варіантів маса, але є один невеликий секрет, який потрібно пам’ятати при виборі.

22 Травня 2016

Створення інтернет-магазину недорого. Як не заплатити двічі?

Серед тих, хто вирішив відкрити власний інтернет-магазин, є чимало людей, які хочуть заощадити кошти і зробити більшу частину роботи самостійно, або ж за допомогою розробників з низькими тарифами. Що ж, це повністю зрозуміла поведінка, як вірно підмічено у приказці: «Риба шукає, де глибше, а людина - де дешевше». Давайте спробуємо розібратися: створення інтернет-магазину недорого або навіть безкоштовно - це міф чи реальність?

22 Травня 2016

Як перевершити Інтернет-магазини київських конкурентів?

Український ринок електронної комерції стрімко набирає оберти - в минулому році його об’єм склав півтора мільярди доларів, збільшившись на 45%. Розробка Інтернет-магазинів у Києві (біля 50% від частки українського ринку) стає все більш затребуваною послугою, доказом цьому служить той факт, що за кількістю покупок українці випередили навіть німців!

07 Серпня 2015

Технічне завдання для Інтернет-магазину

Під технічним завданням на сайт мається на увазі документ, який використовується для опису схеми розробки сайту і складових кожного з її етапів. Його важливість важко переоцінити, оскільки на основі технічного завдання для сайту Інтернет-магазину прораховується важлива інформація.

22 Травня 2015

Популярність послуги розробки Інтернет-магазинів в регіонах України

Електронна комерція як окрема галузь економіки з'явилася відносно недавно і продовжує активно розвиватися. Особливо це помітно на прикладі країн СНД, де всього ще декілька років тому постійний доступ до Мережі був тільки у мешканців столиці і великих міст. Зараз швидкісним Інтернетом вже нікого не здивуєш, а багато користувачів активно користуються для серфінгу такими мобільними пристроями як смартфони і планшети, і сторінки сайту переглядати так зручно як і на стаціонарному ПК. Багато товарів люди поки ще воліють купувати в звичайних торгових точках, але рівень проникнення Інтернет-комерції зростає. Раніше найбільш популярною була така послуга, як розробка Інтернет-магазину в Києві, а тепер акцент змістився в бік регіонів. Відповідно, кількість товарів, придбаних в Інтернет-магазинах, значно зросла, як і кількість самих магазинів. Ми вирішили порівняти популярність такої послуги, як розробка Інтернет-магазинів по регіонах і тематиках, на основі проведеного аналізу ринку України в плані розвитку електронної торгівлі.

Далі у вигляді діаграми вказана кількість Інтернет-магазинів у обласних центрах України, в порядку зменшення чисельності:

Інтернет-магазини по регіонах України

22 Квітня 2015

Створення Інтернет-магазину під ключ

Завдяки багаторічному досвіду роботи наших фахівців в області створення і розкрутки комерційних сайтів, ми пропонуємо створення Інтернет-магазинів під ключ - розгортання торговельної площадки в онлайні для ефективного здійснення продажів товарів і послуг. Ви отримаєте дієвий інструмент електронної комерції, спрямований на розвиток і зростання вашого бізнесу.

22 Квітня 2015

Як замовити Інтернет-магазин

Якщо ви вже розглянули переваги володіння власним Інтернет-магазином і прийняли рішення про його розробку, значить, настав час приступити до формування замовлення. То як же замовити Інтернет-магазин і що для цього потрібно зробити?

22 Квітня 2015

Як створити Інтернет-магазин з нуля?

Онлайн-торгівлю можна сприймати по-різному, в залежності від того, є у вас вже працюючий бізнес в офлайні чи ні. Можна створити Інтернет-магазин в якості додаткового інструменту залучення клієнтів, а можна перетворити його в самостійне джерело генерування прибутку. Звичайно, використання електронної комерції з метою розширення каналів збуту для вже існуючого бізнесу - особливо привабливий варіант, бо схеми взаємодії з клієнтами вже відпрацьовані, а товарний асортимент повністю сформований.

22 Квітня 2015

Як відкрити Інтернет-магазин?

Активне зростання ринку Інтернет-торгівлі за останні декілька років стало каталізатором інтенсивного розвитку всіх інструментів торгівлі в онлайні. З'явилося безліч нових Інтернет-магазинів, популярність яких продовжує зростати, а електронні системи платежів дозволяють оплачувати покупки всім бажаючим. А сама можливість відкрити Інтернет-магазин в Україні стала справді доступною для бізнесу.

22 Квітня 2015