Як перевершити Інтернет-магазини київських конкурентів?

Агенство Siteimage
1-е місце в Україні
в рейтингу студій Рунета
10 років на ринку
впевнено реалізуємо свою місію
1000 створених магазинів
ефективних та успішних

Створення Інтернет-магазину в Києві

Український ринок електронної комерції стрімко набирає оберти - в минулому році його об’єм склав півтора мільярди доларів, збільшившись на 45%. Розробка Інтернет-магазинів у Києві (біля 50% від частки українського ринку) стає все більш затребуваною послугою, доказом цьому служить той факт, що за кількістю покупок українці випередили навіть німців!

Інтернет-агентство “Сайт Імідж” пропонує послуги по створенню Інтернет-магазинів у Києві. Найбільше та найпотужніше портфоліо, найвища якість послуг та ряд переваг допомогли нам стати № 1 за версією CMSmagazine в розробці Інтернет-магазинів з-поміж 146 компаній України. Будучи лідерами країни у створенні електронних торгових площ, ми притримуємося стриманої та виваженої цінової політики.

Із власного досвіду ми знаємо - лідерами в продажах через Інтернет стають виключно ті, хто вже сьогодні впроваджує технології, що стануть актуальними завтра. Клієнта, в тому числі і вас особисто, в першу чергу турбує одне запитання: що є першим кроком до успіху при створенні Інтернет-магазина в Києві чи будь-якому іншому місті України? Скільки б матеріалу по цьому питанню ви не вивчили, сьогоднішня реальність залишається незмінною: в розробці Інтернет-магазину все зводиться до взаємодії двох напрямків - дизайну сайту та зручного здійснення покупок. Якщо потенційному покупцю прийшов до смаку дизайн, він не загубився у безлічі посилань, одразу знайшов потрібний товар - є велика вірогідність, що людина залишиться з вами надовго, та й іншим охоче рекомендуватиме ваш Інтернет-магазин.

Ви вже здогадуєтесь, що стимулюватиме покупця обрати саме ваш Інтернет-магазин серед безлічі представлених у Києві подібних сайтів (ще й при умові схожого цінового діапазону)? Правильно - довіра до сайту, яка починає формуватися завдяки якісному дизайну та наявності зручного функціоналу для покупки. Тому ми розробляємо Інтернет-магазини, які мають всі складові для успіху та прибутку своїх власників у Києві та інших містах:

  • Ефектний дизайн. Всі сучасні вимоги до “обличчя” магазину працюють на користь продажів. Гармонійна взаємодія дизайну та юзабіліті - наслідок глибокого розуміння психології покупців.
  • Безперебійність продажів. Кожна помилка, збій на сторінці - додатковий привід потенційному Клієнту пошукати товар у вашого конкурента. Надійна система ImageCMS, розрахована на великі навантаження, а також спеціалізована технічна підтримка - це гарантія злагодженого процесу продажів.
  • Високий рівень юзабіліті. Доступність інформації та інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс будуть сприяти тому, що Клієнти з легкістю знайдуть бажаний товар максимально швидко.
  • Наявність детальної, доступної інформації про товари. В рамках комплексної розробки Інтернет-магазину в Києві ми пропонуємо створення описів товарів.
  • Повнота необхідного функціоналу та додаткових можливостей для комфорту ваших покупців. В залежності від обраного вами тарифу, розроблений Інтернет-магазин буде мати необхідний саме вашому бізнесу набір можливостей.
  • Зрозуміла адміністративна частина системи ImageCMS. Ви легко та без перешкод зможете вносити необхідні зміни у створеному Інтернет-магазині за потреби.
  • Просування Інтернет-магазинів визнаними експертами. Ми забезпечуємо стабільний ріст продажів своїм Клієнтам.
  • Відповідність усім актуальним потребам ринку. Свідченням цьому служить перелік відомих компаній України, які стали нашими Клієнтами. Переконайтесь у цьому особисто, ознайомившись з нашим портфоліо.

Якщо ви прийняли рішення звернутися за розробкою Інтернет-магазину до нас, відвідайте наш зручний офіс в Києві за адресою: вул. Грінченка, 4, оф. 169, Regus Horizon Park Business Center. Ви зможете напряму переговорити з менеджерами компанії та отримати розгорнуті відповіді на усі запитання щодо процесу та вартості створення Інтернет-магазну. Комфорт та задоволення наших Клієнтів - пріорітет роботи “Сайт Імідж”.

Розробка Інтернет-магазину в Києві та по всій Україні закріплюється офіційним договором. Ми несемо повну відповідальність за якість результату та виконання робіт згідно обумовлених термінів. Всі умови процесу створення магазину, перелік функціоналу, вартість та інші аспекти лаконічно викладені на сторінці тарифів на розробку Інтернет-магазину.