Як замовити Інтернет-магазин

Агенство Siteimage
1-е місце в Україні
в рейтингу студій Рунета
10 років на ринку
впевнено реалізуємо свою місію
1000 створених магазинів
ефективних та успішних

Электронная коммерция

Якщо ви вже розглянули переваги володіння власним Інтернет-магазином і прийняли рішення про його розробку, значить, настав час приступити до формування замовлення. То як же замовити Інтернет-магазин і що для цього потрібно зробити?

Насамперед, перейдіть на сторінку з тарифами та визначтеся, який саме із запропонованих пакетів вам найбільше підходить. Також, ви зможете більш детально ознайомитись з тим, як формується ціна на створення Інтернет-магазину, з урахуванням різних факторів. Запропоновані пакетні рішення є результатом багаторічної роботи наших експертів, і кожен з них включає індивідуальну співпрацю з клієнтом, аналіз його потреб і пошук найбільш ефективних рішень.

За бажанням, перед тим як замовити Інтернет-магазин, ви можете ознайомитися в портфоліо з нашими попередніми роботами, щоб бути впевненим у якості виконання та високому рівні роботи. Ми постійно вдосконалюємо робочий процес, і завдяки цьому можемо запропонувати високу якість за демократичною ціною.

Щоб замовити створення Інтернет-магазину у нашої компанії, вам необхідно зв'язатися з менеджером зручним для вас способом – по телефону, e-mail і за допомогою Skype. При бажанні і можливості, ви завжди можете особисто відвідати офіс компанії. На будь-які ваші питання ми дамо розгорнуті і зрозумілі відповіді, адже саме зручність і комфорт клієнта є для нас пріоритетом у роботі. Прийнявши рішення замовити створення Інтернет-магазину у нашої компанії, ви отримаєте таку важливу перевагу, як індивідуальний підхід до просування вашого бізнесу.

Після того як ви переконаєтеся в надійності і високому професійному рівні наших фахівців, вам залишиться тільки підписати договір, а ми одразу розпочнемо процес розробки, щоб максимально швидко надати вам дійсно якісний продукт.

Крім того, ми можемо запропонувати вам послуги щодо подальшого розвитку вашого Інтернет-магазину, ефективному просуванню його в пошукових системах і збільшення продажів.

Переглянувши тарифи по пошуковому просуванню і контекстній рекламі, клієнт завжди може вибрати для себе найбільш зручну і вигідну пропозицію, а ми, у свою чергу, адаптуємо будь-яке пакетне рішення під індивідуальні потреби.