Створення інтернет-магазину недорого. Як не заплатити двічі?

Агенство Siteimage
1-е місце в Україні
в рейтингу студій Рунета
10 років на ринку
впевнено реалізуємо свою місію
1000 створених магазинів
ефективних та успішних

Серед тих, хто вирішив відкрити власний інтернет-магазин, є чимало людей, які хочуть заощадити кошти і зробити більшу частину роботи самостійно, або ж за допомогою розробників з низькими тарифами. Що ж, це повністю зрозуміла поведінка, як вірно підмічено у приказці: «Риба шукає, де глибше, а людина - де дешевше». Давайте спробуємо розібратися: створення інтернет-магазину недорого або навіть безкоштовно - це міф чи реальність?

Створення сайту інтернет-магазину недорого: можливі варіанти

Сайт можна:

  • написати самостійно
  • замовити у фрілансера
  • замовити в професійній веб-студії.

Перший варіант підійде лише тим, хто має достатній досвід в програмуванні та верстці. У цьому випадку сайт обійдеться вам абсолютно безкоштовно.

Що ж робити підприємцям, які далекі від цього? Найняти фахівця! За роботу фрілансера доведеться заплатити, хоча і не дуже багато. Послуги майстра, який сидить вдома і пише під замовлення сайти, коштують відносно недорого. Тут є одне «але»: у вас немає ніяких гарантій, що після внесення завдатку або повної оплати наперед ви отримаєте те, що хочете побачити, або навіть взагалі хоч щось отримаєте. І такі випадки непоодинокі. Шахраїв, на жаль, дуже багато.

Поговоримо про недоліки і переваги замовлення сайту в професійній веб-студії. Мінусом такого співробітництва є те, що ціни на їх послуги стартують від 15 000 грн, залежно від складності проекту. Головна перевага - люди, які займаються створенням сайтів професійно, як правило, надають гарантію на свою роботу, а також повну підтримку сайту на весь період існування інтернет-магазину (за додаткову плату, звісно). Створити інтернет-магазин дешево в веб-студії, швидше за все, не вийде, але повірте, “скупий платить двічі”. Дуже часто трапляється так, що сайти за 5000 грн доводиться ще кілька разів доробляти, відкладаючи при цьому запуск бізнесу. Подібних речей, як правило, не трапляється з сайтами, замовленими у професіоналів. Веб-студії, які бережуть свою репутацію, здають якісно виконану роботу вчасно.

Як створити інтернет-магазин недорого: альтернативне рішення

Щоб істотно заощадити бюджет, виділений на створення власного інтернет-магазину, можна скористатися програмним забезпеченням як послугою (SaaS). Вигоди власника інтернет-магазину від нього очевидні.

Не потрібно:

  • встановлювати ПО на свій комп'ютер;
  • купувати ліцензії;
  • платити тим, хто це все налаштує;
  • турбуватися про безпеку і конфіденційність інформації (це бере на себе постачальник послуг);
  • закуповувати додаткові сервери, нові потужні ПК і т. д.

SaaS також дозволяє досить швидко розгорнути бізнес. Крім того, цей спосіб створення інтернет-магазину дешево має один істотний плюс: ви завжди знаєте, коли, за що і скільки потрібно платити. Таким чином, ваші інвестиції захищені завдяки тому, що SaaS - передбачувана і прозора послуга.