Створення Інтернет-магазину під ключ

Агенство Siteimage
1-е місце в Україні
в рейтингу студій Рунета
10 років на ринку
впевнено реалізуємо свою місію
1000 створених магазинів
ефективних та успішних

Завдяки багаторічному досвіду роботи наших фахівців в області створення і розкрутки комерційних сайтів, ми пропонуємо створення Інтернет-магазинів під ключ - розгортання торговельної площадки в онлайні для ефективного здійснення продажів товарів і послуг. Ви отримаєте дієвий інструмент електронної комерції, спрямований на розвиток і зростання вашого бізнесу.

ImageCMS Shop - сучасна система управління сайтами, за допомогою якої створення Інтернет-магазинів під ключ буде ефективним, незалежно від масштабу проекту. На ній однаково зручно запускати як невеликі сайти з декількома десятками товарних позицій, так і великі торгові портали з тисячами товарів. CMS працює на сучасному PHP-фреймворку CodeIgniter, і з «коробки» є дружньою в плані SEO, що особливо актуально при просуванні в пошукових системах.

Професійне створення Інтернет-магазину під ключ є найбільш вигідною для клієнта послугою, оскільки в цьому випадку з його боку здійснюється повний контроль за процесом роботи, а всі обов'язки щодо технічних моментів розробки беруть на себе фахівці нашої компанії. У підсумку клієнт за прийнятну ціну отримує повний набір можливостей для ведення бізнесу в галузі електронної комерції. Вже в базовий пакет послуг входить встановлення та налаштування CMS для сайту, створення індивідуального дизайну, роботи з налаштування системи і її наповнення. Як формується ціна можна дізнатися на сторінках нашого сайту. Тут же ви знайдете і поточні тарифи на розробку.

Чому варто замовити професійне створення Інтернет-магазину під ключ? По-перше, це зручно. Після завершення фази активної розробки, ви отримуєте сучасну багатофункціональну онлайн-вітрину для електронної торгівлі. По-друге, забезпечення значної економії часу, адже, як уже говорилося вище, від замовника потрібен переважно контроль процесу. Також, варто відзначити економію фінансових ресурсів, адже чим більша кількість виконавців залучається до роботи над проектом, тим більшими будуть на них витрати. Варто враховувати також переваги командної роботи, адже фрілансери не завжди можуть добре між собою спрацюватися. Таку послугу, як створення Інтернет-магазину під ключ, можуть запропонувати тільки відомі, великі компанії, що володіють ресурсами, достатніми для утримання команди досвідчених фахівців високого рівня.

Якісно виконана робота по створенню онлайн-магазину дозволить вам заявити про себе в світі електронної комерції, залучити нових клієнтів і активно працювати над розвитком власного бізнесу.