Технічне завдання для Інтернет-магазину

Агенство Siteimage
1-е місце в Україні
в рейтингу студій Рунета
10 років на ринку
впевнено реалізуємо свою місію
1000 створених магазинів
ефективних та успішних


Під технічним завданням на сайт мається на увазі документ, який використовується для опису схеми розробки сайту і складових кожного з її етапів. Його важливість важко переоцінити, оскільки на основі технічного завдання для сайту Інтернет-магазину прораховується така важлива інформація як:

  • загальний час на розробку як проекту в цілому, так і окремих його елементів;
  • затверджується необхідний обсяг робіт і узгоджуються часові рамки;
  • розраховується необхідний бюджет;
  • звіряються очікування замовника і виконавців;
  • прописуються необхідні формулювання, які будуть використані в процесі роботи.

Складання технічного завдання для Інтернет-магазину (ТЗ) необхідне для обох сторін, оскільки дозволяє усунути можливі непорозуміння. Компанія, яка професійно займається створенням сайтів, не може працювати без ТЗ; навіть фрілансери, принаймні ті, які працюють якісно, ​​обов'язково використовують цей документ у своїй роботі. Замовник у цьому випадку отримує можливість комплексно оцінити проект в цілому і чітко сформулювати свої вимоги. Компанія-виконавець, у свою чергу, прописує конкретні кроки для кожного з етапів розробки.

Приклад технічного завдання для Інтернет-магазину ви можете переглянути на сторінці нашого сайту з описом тарифів на розробку відповідно до запропонованих пакетних рішень:

Перейти на сторінку тарифів

Сформовані нашими фахівцями пакетні пропозиції засновані на багаторічному досвіді створення успішних онлайн-магазинів, і, за бажанням, можуть бути адаптовані під ваші індивідуальні потреби.

У будь-якому випадку, технічне завдання для створення Інтернет-магазину включає опис наступних робіт:

  • ескізи головної і внутрішньої сторінок, створення загального дизайну сайту;
  • опис необхідної структури Інтернет-магазину;
  • створення логотипу сайту (шрифти, колірна схема і т.д.);
  • розробка певної кількості банерів (акційні пропозиції, переваги тощо);
  • адаптація елементів для мобільної версії сайту.


Зробивши замовлення на розробку Інтернет-магазину у нашої компанії, ви зможете бути впевненими в якості роботи, завдяки відпрацьованому технічному завданню, і великому досвіду наших фахівців у цій галузі. У загальну ціну розробки, залежно від обраного тарифного пакету, вже включені всі необхідні роботи, завдяки чому зробити усвідомлений вибір потрібного саме вам варіанта, стає набагато простіше.