Загальна інформація

Агентство PR Partner проведе конференцію «PR у сфері IT» на всеросійському рівні вже третій раз

26 травня 2014 року в Москві агентство, що займається PR, під назвою PR Partner організовує масштабну конференцію «PR у сфері IT», яка пройде в Ararat Park Hyatt Moscow. Зустріч зможе об’єднати близько сотні провідних експертів в сфері PR, реклами та маркетингу від основних міжнародних і російських ІТ-компаній.

30 Квітня 2015

Одна з найбільших конференцій у сфері інтернет-маркетингу у східній Україні - «Face2Face»

16 травня 2014 року на сході України буде відбуватися одна з найважливіших подій у сфері інтернет-маркетингу країни - конференція «Face2Face».

29 Квітня 2015

У Львові відбудеться зустріч провідних експертів електронної комерції, щоб спільними зусиллями знайти шляхи підвищення ефективності роботи онлайн-магазинів.

У Львові відбудеться зустріч провідних експертів електронної комерції, щоб спільними зусиллями знайти шляхи підвищення ефективності роботи онлайн-магазинів.

16 Квітня 2015

Знайомтеся, компанія CatalogLoader – партнер SiteImage Academy

Напевно, більшості власників інтернет-магазинів доводилося вирішувати велику кількість питань, пов’язаних із такими проблемами ...

25 Березня 2015

Онлайн-консультант для сайтів RedHelper – партнер SiteImage Academy

Система RedHelper забезпечує ефективне спілкування з відвідувачами сайту. Це збільшення близько 30% продажів в інтернет-магазинах, у 5 разів швидша обробка запитів, відсутність потреби в довготривалих пошуках відповіді на поставлене запитання.

24 Березня 2015

Газета “Аудиторія” - партнер SiteImage Academy

Національний університет “Львівська політехніка” має власне друковане періодичне видання, що виходить із жовтня 1946 року, - “Аудиторія”.

20 Березня 2015