Агентство PR Partner проведе конференцію «PR у сфері IT» на всеросійському рівні вже третій раз

Агенство Siteimage
1-е місце в Україні
в рейтингу студій Рунета
10 років на ринку
впевнено реалізуємо свою місію
1000 створених магазинів
ефективних та успішних

26 травня 2014 року в Москві агентство, що займається PR, під назвою PR Partner організовує масштабну конференцію «PR у сфері IT», яка пройде в Ararat Park Hyatt Moscow. Зустріч зможе об’єднати близько сотні провідних експертів в сфері PR, реклами та маркетингу від основних міжнародних і російських ІТ-компаній.

Доповідачі розкажуть про досвід просування компаній, найбільш ефективних інструментах для PR, поговорять про тенденції у сфері та медіа. Вільянов Сергій, який є головним редактором журналу «Світ ПК» і порталу DGL.ru, а також Цуканов Ігор, заступник головного редактора газети «Відомості», поділяться успішними рецептами взаємодії із засобами масової інформації.

Серед списку доповідачів знаходяться представники найбільш успішних та яскравих компаній сфери ІТ:

 • Світлана Анурова, менеджер по корпоративних комунікаціях Google;

 • Андрес Віттерманн, виконавчий директор LEWIS PR — Global Communications (Німеччина);

 • Марія Кібкало, PR-менеджер Intel;

 • Євгеній Кутилов, директор по зв’язках із громадськістю IBS;

 • Ігор Ларін, директор по маркетингу, комунікаціях і корпоративній соціальній відповідальності IBM;

 • Катерина Турцева, PR-директор Acronis;

 • Іван Тютюнджи, керівник прес-служби HeadHunter;

 • Тетяна Яковлєва, PR-директор Ostrovok.ru.

У програмі конференції передбачені наступні теми:

 • «Готуйте санки влітку, або як запобігти PR-кризисі, а не боротися з її наслідками?».

 • «Просування технологічних продуктів через історії людей. Які тренди у споживанні інформації є сьогодні?».

 • «Бренд-журналістика: як бренди комунікують зі споживачами у 21 столітті?».

 • «Чого хочуть журналісти, або чому вони вас ненавидять?».

 • «Чого чекає від IT-компанії щоденний діловий ЗМІ?».

Щороку на конференцію приїжджає близько 100 людей - працівників сфери маркетингу і PR (це вендори, інтегратори, дистриб’ютори, ретейлери). Цього разу планується візит спеціалістів з PR і менеджерів по маркетингу від «ХОСТ», «Медіалогія», «РДТЕХ», «ФОРС-Центр розробки», InfoWatch, «Телеком-Захист», «Університет Іннополіс», «Аорі.Ру», CSBI Group, INLINE Technologies, «СКБ Контур», X-Com, «РСК Технології», ГК Скаут, БИТ «Мастер», NetApp, CompuTel, «НИИМЭ и Микрон», «Сбербанк-АСТ», PayU, «НАВИКОМ», 2ГИС, «Код Безпеки», ДУП «Московський соціальный регістр» та багатьох інших.

Після 3-річного досвіду подія під назвою «PR в сфері IT» стала однією із значимих подій у сфері ІТ. PR-спеціалісти вважають свою участь у ній обов’язковою, попередньо плануючи візит. Генеральний директор PR-агентства PR Partner Інна Алексєєва говорить із цього приводу наступне: «Ми створили дійсно робочу площадку для обговорення проблем і кейсів на ІТ-ринку, на яку прагнуть потрапити професіонали».

Про більш детальну інформацію щодо події ви можете дізнатися тут: www.prpartner.ru/prit2014.

Коротко про PR-агентство PR Partner

Агентство надає послуги в сфері зв’язку з громадськістю, починаючи з 2006 року. PR Partner співпрацює з декількома аудиторіями бізнесу: клієнти, засоби масової комунікації, співробітники, партнери. Агентство входить у мережу міжнародного рівня для незалежних  PR-агентств IPRN, співпрацює з європейськими та американськими агентствами, будучи членом АКОС (ICCO) та партнером LEWIS PR. Знаходиться в топ-250 світових компаній, що займаються комунікаціями, (Holmes Report) і топ-15 російських комунікаційних агентств (РИА Рейтинг). Серед клієнтів агентства PR Partner — Sanitelle, Hansa, Jack Wolfskin, Samsung, «Екомілк», INDEVER, меблева фабрика «Марія», Tork, Winx, Dr Martens, Turkish Airlines, RICS, «Ронова», Банк «Відродження», БАНК ИТБ, «Інвестторгбанк», «Облакотека», «РДТЕХ», Check Point Software Technologies, КРОК, MAYKOR, VMware, Orange Business Services, Pantum, OKI та ін. У команду агентства входять 32 співробітника, серед яких більшість є членами РАСО та IABC.

Контакти для ЗМІ:
Андрій Білоусов
PR-агентство PR Partner
Тел: +7 (495) 632-72-74
abelousov@prpartner.ru