Газета “Аудиторія” - партнер SiteImage Academy

Агенство Siteimage
1-е місце в Україні
в рейтингу студій Рунета
10 років на ринку
впевнено реалізуємо свою місію
1000 створених магазинів
ефективних та успішних

Національний університет “Львівська політехніка” має власне друковане періодичне видання, що виходить із жовтня 1946 року, - “Аудиторія”. За цей час редакція побачила чимало — як вдячності, так і труднощів. Часом працівники зневірювалися у власних силах, а часом окрилювались та надихалися на нові звершення. Багато талановитих студентів, що співпрацювали з газетою, ставали потім шанованими викладачами навчального закладу або відомими українськими мистецькими діячами. Щороку редакція газети розширює коло своєї діяльності. Вона полягає в залученні нових представників талановитої молоді, а також в організації соціологічних досліджень, дискусій і семінарів на задану тему за “круглим столом”, веселих вечірок, спортивних змагань, різноманітних конкурсів. У наш час газета “Аудиторія” - це потужний колектив творчих і професійних однодумців. Серед них як представники редакції, так і громадські кореспонденти. Усі вони активно співпрацюють із Львівською міською радою та Львівською обласною радою, різними відділами НУ “Львівська політехніка”, студентським самоврядуванням вишів, громадськими активістами.

Редакція газети налічує кілька відділів: освіти і науки, молоді, сім'ї та спорту, культури та дозвілля. До штату редакції залучені як професіонали своєї справи, так і студенти.

Упродовж останніх років “Аудиторія” отримала визнання на українському ринку інформації, а також популярність серед студентства і освітян. Не раз газета здобувала перемогу в газетних студентських конкурсах. Редакційний колектив нагороджений різноманітними відзнаками, дипломами та грамотами.

Віднедавна газета Національного університету “Львівська політехніка” стала почесним партнером SiteImage Academy, що є визнанням з боку справжніх професіоналів із багаторічним досвідом.