Одна з найбільших конференцій у сфері інтернет-маркетингу у східній Україні - «Face2Face»

Агенство Siteimage
1-е місце в Україні
в рейтингу студій Рунета
10 років на ринку
впевнено реалізуємо свою місію
1000 створених магазинів
ефективних та успішних

16 травня 2014 року на сході України буде відбуватися одна з найважливіших подій у сфері інтернет-маркетингу країни - конференція «Face2Face».

Зустріч пройде в найрозкішнішому готельному комплексі «Kharkiv Palace Premier Hotel», який знаходиться у Харкові. Основною направленістю конференції стане інструментарій онлайн-маркетингу, його використання для корпоративних сайтів та інтернет-магазинів.

Ціль заходу — створення комфортних умов, в яких відбудеться зустріч представників бізнесу та експертів в сфері інтернет-маркетингу для обміну накопиченим досвідом і спільного пошуку нових шляхів розвитку проектів онлайн.

Зустріч стане корисною для власників середнього і малого бізнесу, в яких є проекти в мережі Інтернет, підприємців та всіх, хто має в планах збільшення продажів за допомогою інтернет-проектів. Також цікаву інформацію для себе зможуть почерпнути і спеціалісти в сфері інтернет-маркетингу різного рівня кваліфікації, представники спеціалізованих агентств. Команда спікерів представлена на сторінці: www.face2face.com.ua/speakers.

Усі, хто відвідає подію «Face2Face», зможуть почерпнути корисну інформацію, застосувавши в майбутньому на практиці отримані зання під час роботи з інтернет-проектами.

Зареєструватися всі бажаючі можуть просто зараз! Усім читачам надається унікальна 10%-ва знижка під час придбання квитка на подію з використанням промокоду SiteImage_10.

Конференція триватиме один день. Упродовж нього всі учасники відвідають три секції доповідей від експертів в сфері інтернет-маркетингу Росії та України. Також на всіх гостей чекає обід в ресторані готельного комплексу.

На конференції «Face2Face» всі бажаючі отримають знання, за допомогою яких зможуть зробити свій онлайн-бізнес більш прибутковим, отримавши відповіді на питання, що цікавлять, в сфері: на тему секретів організації ефективної стратегії в онлайн-маркетингу, оптимізації використання реклами та покращення зростання прибутків.

Реєструйтесь тут: www.face2face.com.ua/registration
Організатор — це компанія Turboseo, що працює в сфері інтернет-маркетингу: www.turboseo.net.ua
Генеральний інформаційний партнер — "Інтерфакс-Україна", інформаційне агентство.
Із більш детальною інформацією зможете ознайомитися тут: www.face2face.com.ua
Email: info@face2face.com.ua