Онлайн-консультант для сайтів RedHelper – партнер SiteImage Academy

Агенство Siteimage
1-е місце в Україні
в рейтингу студій Рунета
10 років на ринку
впевнено реалізуємо свою місію
1000 створених магазинів
ефективних та успішних

Система RedHelper забезпечує ефективне спілкування з відвідувачами сайту. Це збільшення близько 30% продажів в інтернет-магазинах, у 5 разів швидша обробка запитів, відсутність потреби в довготривалих пошуках відповіді на поставлене запитання.

Відвідувачі сайту, на якому є RedHelper, неодмінно оцінять таку його перевагу, як постійна доступність для клієнтів. Додаток стане найпростішим та найшвидшим способом зв’язку між вами і клієнтами. Він зручний, швидкий і безпечний. У RedHelper розроблений новий рівень інтернет-сервісу для відвідувачів під назвою “Спільний браузер”. Він здатен забезпечити найбільш точне розуміння клієнтських питань за допомогою застосування спостереження. Коли відвідувач почне ставити зрозумілі і короткі запитання, необхідні елементи сайту будуть підсвічуватися, тому не доведеться задавати додаткові налаштування. Такий сервіс може працювати у всіх можливих браузерах.  

Оператори, у свою чергу, отримують можуть спостерігати за поведінкою клієнта на сайті, а також зберігати найуспішніші відповіді. У системі передбачена функція пришвидшених відповідей і збереження найрезультативніших фраз. Таким чином, робота стає більш швидкою та ефективною.

Консультанти, які користуються системою RedHelper, отримують можливість стати кращим серед великої кількості інших консультантів, оскільки в додатку передбачена система робочих показників. Тепер звання “онлайн-оператор” може стати конкурентною перевагою. Також є можливість розподілу клієнтів на 2 лінії, ефективно вирішуючи при цьому більш складні питання.

Керівники інтернет-проектів тепер отримають швидкий доступ до статистики, яка здійснюється в онлайн-режимі. За допомогою неї можна ефективно керувати лініями підтримки і відділами, реалізуючи при цьому навіть найскладніші схеми роботи відділу, що займається онлайн-консультуванням. Ви зможете преміювати тих співробітників, які працюють краще, ніж 80% операторів, у додатку RedHelper. Керуйте якістю роботи з легкістю. Наявність регулярних звітів дає змогу залучення навіть віддалених спеціалістів. Аналізуйте діалоги та дізнавайтесь, чого потребують ваші відвідувачі. А онлайн-консультанти розкажуть про зручність використання сайтів навіть більше, ніж хтось інший, беручи за основу реальні проблеми відвідувачів. Вартість використання такої системи складає 900 рублів на місяць.

Відтепер RedHelper є партнером SiteImage Academy, що вказує на високий професіоналізм в підходах до створення додатку.