У Львові відбудеться зустріч провідних експертів електронної комерції, щоб спільними зусиллями знайти шляхи підвищення ефективності роботи онлайн-магазинів.

Агенство Siteimage
1-е місце в Україні
в рейтингу студій Рунета
10 років на ринку
впевнено реалізуємо свою місію
1000 створених магазинів
ефективних та успішних

У Львові відбудеться зустріч провідних експертів електронної комерції, щоб спільними зусиллями знайти шляхи підвищення ефективності роботи онлайн-магазинів.

З огляду на те, що інтернет-магазини не потребують орендної платні та утримання штату продавців, тут ви зможете знайти товари за більш низькою ціною, ніж у звичайних магазинах. Саме через це обсяги продажів на ринку електронної торгівлі щороку зростають на 30-50% навіть за умов економічної кризи. Наприклад, уже сьогодні половину квитків та 35% електроніки купують за допомогою спеціалізованих інтернет-сервісів. І це є лише початком. Фахівці одностайно прогнозують інтернет-магазинам активне подальше зростання. Це досить показово з огляду на сьогоднішню економічну ситуацію.

Для згрупування спільноти інтернет-комерсантів на теренах України проводять різноманітні конференції та форуми. Найбільшою такою конференцією на Західній Україні вважається Lviv eCommerce Forum 2014, яка відбудеться 31 травня у Львові.

За попередніми підрахунками подію відвідає близько 250 учасників, серед яких можна буде зустріти як визнаних гуру інтернет-торгівлі, що вже впродовж багатьох років здійснюють успішні продажі через Інтернет, так і новачків, які вирішили лише зараз залучити до свого бізнесу інтернет-канали.

Під час конференції будуть порушені такі питання, як розробка та покращення інтернет-магазинів, сайтів, способи підвищення їх конверсії, методи правильної взаємодії з клієнтами в онлайн-середовищі, аналіз психології поведінки відвідувачів, контекстна реклама, соціальні медіа та багато іншого.

Подія відбуватиметься в три потоки: для професіоналів з обговоренням тонкощів аналітики та конверсій; для початківців із розкриттям таємниць ефективної роботи інтернет-магазинів; технічний потік із обговоренням найкращих платформ для інтернет-магазинів та стартапів галузі. У рамках конференції проводитиметься біржа контактів, на якій підприємці зможуть підшукати професійних спеціалістів для розробки власного інтернет-магазину.

Подія буде цікавою для власників інтернет-магазинів, інтернет-підприємців, представників web-студій, інтернет-маркетологів, стартаперів, ІТ-спеціалістів і власників та директорів компаній, які хочуть розвивати свій бізнес.

У Західній Європі та США інтернет-магазини вже давно випередили традиційні. А на Україні ще залишаються вільними деякі ніші електронної торгівлі, проте конкуренція тут стрімко зростає. Як казав Білл Гейтс, у майбутньому нас очікує лише два типи компаній — ті, що в Інтернеті, та ті, що вийшли з бізнесу.