Знайомтеся, компанія CatalogLoader – партнер SiteImage Academy

Агенство Siteimage
1-е місце в Україні
в рейтингу студій Рунета
10 років на ринку
впевнено реалізуємо свою місію
1000 створених магазинів
ефективних та успішних

Напевно, більшості власників інтернет-магазинів доводилося вирішувати велику кількість питань, пов’язаних із такими проблемами, як:

  • швидке наповнення інтернет-магазину з графічним контентом і вказанням характеристик товару;

  • зміна цін у продажах з огляду на курс долара і категорії товарів;

  • уникнення незадоволених покупців після появи помилкових замовлень по позиціях, що відсутні на складі;

  • відслідковування змін цін для закупівель, а також інших не менш важливих товарних параметрів.

Для того, аби вирішити ці питання, власники інтернет-магазинів можуть скористатися декількома шляхами: ручним (для цього доведеться найняти досить великий штат персоналу), автоматизований (із використанням спеціального програмного забезпечення).

CatalogLoader полегшує життя тим, хто керує інтернет-магазином, пропонуючи швидке та якісне виконання всіх необхідних задач із впровадженням рішень на базі власного програмного забезпечення. Комплект програм від CatalogLoader – це:

  • наповнення інтернет-магазинів товарами з необхідними картинками, характеристиками і застосуванням всеможливих комбінацій;

  • формування цін із прив’язкою до цін постачальників, використовуючи спеціальну формулу;

  • оновлення залишків товарів в магазині за допомогою натискання всього лише однієї кнопки.

Звільніть своїх співробітників від виконання рутинної роботи, скориставшися програмами для інтернет-магазинів від компанії CatalogLoader. Вони значно збільшать прибутки магазинів за допомогою підвищення якості сервісу.

Нещодавно компанія стала партнером тренінгів від SiteImage Academy, що вказує на безсумнівну довіру до бренду. Підвищуйте продажі у своєму інтернет-магазині вже сьогодні разом зі справжніми професіоналами, що мають хорошу репутацію, - CatalogLoader!