FAQ

Які терміни розробки?

Залежно від обраного пакетного рішення, а також необхідних доробок (від 2 робочих днів)

Чи надаєте Ви послуги хостингу?

Так, ми надаємо професійний хостинг для інтернет-магазинів, з цінами на хостинг ви можете ознайомитись тут.

В якому місті фізично розташований ваш хостинг?

Наші сервери фізично розташовані в 4-х локаціях: Франція, Росія, Україна, Німеччина. Розміщення нових клієнтів відбувається виходячи із завантаженості потужностей в поточний момент.

Чим обумовлені дорогі ціни на ваш хостинг в порівнянні з іншими хост-провайдерами?

Ми працюємо в сфері високонавантажених проектів. Наші сервери мають надвисокі ліміти і гнучкість можливостей

  • Ви маєте можливість запускати php-процеси і бути впевненими, що вони завершаться без помилки. І навіть якщо ви зіткнетеся з проблемою - ми вирішимо її, внісши індивідуальні настройки, чого ви ніколи не отримаєте на інших хостингах.
  • У випадку, якщо ваш проект виріс навіть з нашого хостингу - ми запропонуємо оптимальні, обгрунтовані варіанти міграції, допоможемо з налаштуванням і переносом.
  • Щільність розміщення клієнтів на наших серверах в рази нижче інших компаній, що дає хороший запас потужності для коректного функціонування.

Хочу замовити унікальний дизайн, але у вас все дизайни - шаблони?

Ми легко можемо змінити структуру інтернет-магазину, відштовхуючись від будь-якого з наших дизайнів-шаблонів. Для цього у нас є послуга індивідуального дизайну. Також ми можемо стилізувати обраний вами дизайн під ваш корпоративний стиль. Після цього дизайн стає шаблонним, а унікальним та індивідуальним, можете подивитися наше портфоліо.

Що таке адаптивний дизайн?

Адаптивний веб-дизайн (англ. Adaptive Web Design) - дизайн веб-сторінок, що забезпечує коректне відображення сайту на різних пристроях, підключених до інтернету і динамічно підстроюється під задані розміри вікна браузера.

Як дизайн буде відображатися на смартфоні? А можете надіслати скріни або як подивитися?

Демо-версія кожного нашого дизайну містить спеціальний інструмент, за допомогою якого можна подивитися, як виглядатиме дизайн на різних пристроях.

На якій системі ви робите і що таке ліцензія?

Ми працюємо на професійній платній платформі ImageCMS Shop, яка надається у вигляді невиключної ліцензії на програмне забезпечення. Дана ліцензія дозволяє користуватися платформою, консультуватися зі службою підтримки, а також отримувати доступ до подальших оновлень.

Скільки я повинен/а буду платити після того як ви зробите магазин, тобто яка подальша підтримка і які у мене будуть витрати?

Регулярна оплата - хостинг, яка залежить від того, в яку компанію ви звернетеся. Можливий наш і сторонній.

Також до регулярних оплатах можна віднести просування вашого ресурсу, яка також залежить від виду просування і компанії, з якою ви будете працювати. Нерегулярні - це, при необхідності, оплата додаткових робіт - вартість оцінюється за запитом у нашої служби підтримки, або у вашого аккаунт-менеджера.

У мене є магазин на іншій платформі, як я можу потім перенести всі дані на новий ІМ і скільки це коштуватиме?

Ми надаємо послуги перенесення інтернет-магазинів з різних платформ. Якщо ваша платформа входить до представленого на нашому сайті списку, вартість перенесення буде становити від 40 $ і залежить від кількості товарів, замовлень і користувачів, яких потрібно перенести. Якщо у вас інша платформа, вартість перенесення ми оцінимо індивідуально.

Чи є у вас готове рішення під мій бізнес, не знайшов у ваших дизайнах магазину під мій бізнес?

Ми адаптуємо наше дизайнерське рішення Full Market за допомогою послуги персонального дизайну під будь-який бізнес. У нашому портфоліо більше 200 індивідуальних рішень під всі сфери бізнесу.

Мені необхідна швидка і якісна підтримка, у вас є така?

Так, звичайно, ми надаємо швидку і якісну підтримку всім нашим клієнтам.

Чи можливо у вас замовити додаткові роботи, необхідні для мого сайту?

Ми можемо оцінити і провести виконання всіх необхідних додаткових робіт, для цього вам потрібно описати вимоги вашого проекту і наші фахівці зроблять для вас індивідуальну оцінку.

Як робиться заливка товарів і чи можливо зробити це автоматично?

У нас існують такі типи заливки товарів:

  • За допомогою модуля «Імпорт-експорт Excel» ви можете завантажити всі свої товари в інтернет-магазин за допомогою вашого Excel прайса, попередньо підготувавши його до завантаження.
  • За допомогою нашої адміністраторській частини вручну: у нас продуманий функціонал для швидкого додавання категорій, товарів, властивостей з адміністраторської частини.
  • Якщо у вас вже є сайт, ви можете замовити перенесення бази товарів з вашого попереднього сайту на новий.
  • Ви можете провести синхронізацію з 1С, якщо ви використовуєте цю програму для обліку вашого складу.
  • Якщо у вас товари знаходяться в іншому форматі, опишіть його і ми постараємося вам допомогти.

Чи входить у вартість наповнення товарами?

Ви можете скористатися модулями нашої системи (імпорт-експорт, швидке наповнення, 1С-синхронізація) для автоматичного наповнення інтернет-магазину товарами. Вартість наповнення товарами розраховується окремо.