Відгуки про створення інтернет-магазинів

Наша компанія "Майстер офіс" працює відносно недавно з ТОВ "Сайт Імідж", але з досвіду цього короткого періоду можна з упевненістю сказати, що якість роботи і сервіс обслуговування - на вищому рівні. Ми дуже задоволені співпрацею, і мають намір і далі користуватися послугами цієї компанії.

Козлова Н.М.

masteroffice.com.ua

За період роботи з компанією "Сайт Імідж" співробітники підприємства зарекомендували себе з позитивного боку. Їх робота відповідає заданому рівню, виконується якісно і в терміни. Хочеться відзначити ефективну роботу фахівців і оперативність виконання завдань, уважне ставлення до Замовника. Рекомендуємо компанію "Сайт імідж" як надійного партнера.

Остапенко І.І.

technofood.com.ua

Наша компанія співпрацює з ТОВ "Сайт Імідж" близько року. Ділові стосунки між нами почалися з просування нашого Інтернет-магазину sportek.net в мережі Інтернет. Згодом, оцінивши професіоналізм команди "Сайт Імідж" ми замовили повний редизайн нашого корпоративного сайту novasports.com.ua. Приємно відзначити, що хлопці швидко вловили наші потреби і смаки, оперативно і якісно виконали поставлене завдання. Ми отримали сучасний функціональний сайт на базі сучасних Інтернет-технологій.

Олександр Посікіра

sportek.ua

Відділ маркетингу та зв'язків ПАТ "ФОЛЬКСБАНК" співпрацює з Сайт Імідж з липня 2012 року. Результати співпраці нас задовільняють, у зв'язку з чим висловлюємо подяку відділу просування за якісні послуги.

Під час цього періоду наш сайт оптимізували, провели успішну рекламну кампанію в Google AdWords, налаштували аналітику, тому стали наочними і доступними усі дані по відвідуваності. Також для наших VIP-клієнтів спеціалістами компанії була розроблена окрема сторінка сайту.

Обумовлених результатів було отримано за термін, прописаний у договорі. Працівники компанії оперативно допомагали у всіх проблемах, якщо вони виникали, професійно і якісно виконували поставлені задачі. Все це дає підстави рекомендувати Сайт Імідж до співпраці.

Палка Н.А.

volksbank.ua

Висловлюємо своє задоволення співпрацею з ТОВ «Сайт Імідж», пов'язаним з нашим новим корпоративним сайтом і рекомендуємо цю компанію в якості партнера. При виникненні питань, побажань або зауважень по роботі сайту співробітники ТОВ «Сайт Імідж» оперативно і позитивно відгукуються на звернення службовців банку.

Романюк А.В.

okcibank.com.ua

За час нашої співпраці дана компанія зарекомендувала себе як надійний та професійний партнер. При виникненні питань, побажань щодо роботи та удосконалення сайту www.valentyna.ua, працівники ТзОВ "Сайт Імідж" оперативно та позитивно відгукувались на наші звернення, вносили корективи.

ТзОВ "Компанія "Валентина" задоволена послугами ТзОВ "Сайт Імідж". Висловлюємо свою подяку та готові рекомендувати цю компанію у сфері розробки та просування корпоративних сайтів.

Задворняк Н.С.

valentyna.ua

У травні 2011 року компанією "Капітал.Сервіс" розпочато співпрацю з Інтернет-агентством "Сайт Імідж" щодо надання послуг з просування Національного порталу нерухомості "Домашня Афіша" www.home-poster.net

У результаті нашої співпраці, отримано професійний SEO-аудит порталу, аналіз контенту та редакцію наповнення. Позиції сайту піднялись, і надалі продовжують рости.

Інтернет-агентство "Сайт Імідж" виконало свої зобов'язання якісно і в домовлені терміни.

Враховуючи відчутний ефект від просування, плануємо і надалі звертатись до спеціалістів "Сайт Імідж" у разі потреби оптимізації сайту чи його просування.

Усій команді агентства бажаємо розвитку та успіхів в роботі!

Тарас Демчук

home-poster.net

ТМ Лідер співпрацює з ТзОВ «Сайт Імідж» близько двох років. Наша співпраця є доволі плідною, а тому ми можемо рекомендувати її Вам для співробітництва. У цієї фірми висококваліфікований персонал, а також значний досвід роботи у своїй сфері діяльності. За час нашої спільної праці з нею не виникло жодних проблем.

Сподіваємося, що наша інформація стане Вам у пригоді.

Наставський О.П.

tmlider.com

Висловлюємо щиру подяку агенству "Сайт Імідж" за результативне просування нашого сайту euphoria.lviv.ua. В жовтні 2012 року ми розпочали співпрацю з агенством, маючи на меті вивести сайт на перші позиції в пошуковій системі. За два місяці спеціалісти компанії провели повну та якісну оптимізацію. Результатом робіт стали топові позиції нашого сайту, у першій п’ятірці пошукової видачі за 100% слів, які прийшли на просування. Ми отримали навіть кращі позиції, ніж розраховували. Протягом усього періоду ми вчасно отримували грамотні та доречні консультації від експертів компанії, за що також висловлюємо подяку та бажаємо великих успіхів та вдячних клієнтів співробітникам компанії!

Андрій Тихий

euphoria.lviv.ua

Компания своевременно и качественно выполнила взятые на себя обязательства. Мы получали своевременные разъяснения и отзывы на все вопросы и пожелания, появлялись во время разработки сайта и его дизайна. Все замечания по дизайну и наполнению сайта были своевременно обработаны.

Висовской И.И.

imvo.lviv.ua

Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» висловлює величезну подяку за плідну співпрацю та прекрасні взаємини з колективом компанії «Сайт Імідж», а також рекомендує як професіоналів у своїй галузі. Бажаємо успіхів, процвітання та вдячних клієнтів.

Perfect Dent

perfectdent.lviv.ua

За час співпраці компанія ТОВ "Сайт Імідж" проявила себе як надійний партнер, виконала всі зобов'язання в поставлені терміни. Крім основних робіт виконавець вчинив ряд доопрацювань, а саме: були оптимізовані тексти, розроблені нові цільові сторінки, допрацьована частина графічного дизайну. Сервісні роботи по оптимізації сайту були виконані у відповідності з умовами основного підписаної угоди.

Віктор Пабирівський

lpi.com.ua

Готель Олд Континент звернувся до ТОВ "Сайт Імідж" по розробці нашого нового сайту. Дуже якісно була проведена оптимізація сайту під пошукові системи. Це істотно підвищило наш рейтинг в пошукових системах, в свою чергу нам дало перевагу над конкурентами.

ГІлецька Н.І.

hotel-oldcontinent.com

Півроку тому наша компанія замовила у агентства «Сайт Імідж» послугу просування нашого сайту www.evek.org по трафіку. З сайтом орієнтованим на Росію і на розкручування в yandex.ru впоралися чудово. В цілому співпрацею залишилися задоволені - крім цього був проведений якісний аудит контекстної реклами за допомогою інструментів Google Adwords. Після цього спостерігалося значне зростання показників CTR і кліків на рекламу.

Демьянюк А.В.

evek.org

За доволі не довгий час співпраці з компанією "САЙТ ІМІДЖ", ми переконалися, що вибрали правильного партнера для просування нашого сайту. За весь період співпраці "САЙТ ІМІДЖ" не перестає нас вражати своїм сервісом, якістю виконання робіт та поставлених перед ними задач. Ми задоволені роботою компанії "САЙТ ІМІДЖ" та плануємо й надалі продовжувати та розвивати нашу співпрацю.

Ватуляк Д.М.

grand-stock.com

Компанія "Сайт-Імідж" являється партнером інтернет-магазину "Sapone" більше трьох років. Протягом цього часу ми мали можливість спостерігати за стрімким розвитком компанії та за удосконаленням технологічного процесу роботи відповідно. Проте, якість роботи завжди залишалась незмінною. ТОВ "Сайт-Імідж" стало розробником інтернет-магазину та на даний час займається виведенням його на передові позиції в пошукових системах. Завдяки успішній оптимізації "Sapone" за корткий проміжок часу посів топові місця по заданим ключовим словам, за що висловлюємо компанії велику подяку.

Тетяна Соболь

sapone.com.ua
Готові замовити власний інтернет-магазин?
Залиште запит на його створення, і наші фахівці з радістю проконсультують вас з усіх питань.