Вартість створення інтернет-магазину

Щоб краще Вас зорієнтувати щодо вартості створення інтернет-магазину, ми провели велике дослідження ринку і надаємо Вам його результати.

Ціновий сегмент
Ціновий діапазон
Опис
Замовлення послуги
Низький сегмент
від 400 до 1000$
При такій вартості власник отримує якісний інструмент, але практично всі процеси створення повинен робити самостійно. Якщо ви розраховуєте на такий бюджет — рекомендуємо проект ImageCMS.
Середній сегмент
від 1000 до 2000$
В этом сегменте работают большинство неспециализированных веб-студий, поскольку у них мало ресурсов, чтобы автоматизировать процесс и заработать в низком ценовом сегменте, а также недостаточно опыта, чтобы разработать премиум решение.
Преміум сегмент
від 3000$
Помимо нас в Украине есть всего несколько компаний, которые имеют достаточно опыта, чтобы реализовать премиум-решение. Премиум-решение - это персональный подход, индивидуальный анализ каждого проекта и решение всех поставленных задач бизнеса с привлечением лучших технологий и специалистов.
Приклади наших робіт
Додаткові послуги
Для забезпечення нашим клієнтам ще більшого комфорту, ми пропонуємо ряд послуг, які ви можете замовити додатково.
Хостинг та встановлення
Оптимізований хостинг забезпечить швидку, стійку та безперебійну роботу вашого ресурсу. Встановлення на хостинг - безкоштовно!
Додаткові роботи
Якщо ви потребуватимете нових функцій або змін у дизайні, ми легко зможемо здійснити ваші побажання. Додаткові роботи оцінюються окремо.
Перенесення вашого сайту
Якщо у вас вже є інтернет-магазин, ми забезпечимо легке та безпечне перенесення всіх даних на нову систему. Вартість уточнюйте у менеджера.
Часто запитують
Якщо ви не знайшли відповідь на своє запитання, зв`яжіться з нами, будь ласка info@siteimage.com.ua
Чи є якісь приховані платежі і за що доведеться платити після розробки проекту?
Чим може допомогти технічна підтримка?
Чи можна встановлювати сторонні плагіни для WooCommerce і Wordpress на мій магазин?
Так, на розробленний нами магазин Ви можете встановити будь-які сторонні плагіни, які сумісні з останньою версією Wordpress і WooCommerce. Але ми не можемо гарантувати працездатність сторонніх плагінів і коректну роботу з нашими плагінами і темами.
Чи можна використовувати не ваші теми для WooCommerce і Wordpress?
Так, ситуація така ж, як з плагінами. Ми не можемо гарантувати стабільну роботу теми і роботу всього нашого функціоналу спільно з нею.
Чи можу я сам змінити дизайн?
Так, в темах дизайну вбудований функціонал "кастомайзера" за допомогою якого можна змінити зовнішній вигляд теми (кольорова гамма, шрифти, різні лейаути елементів), а також можна виводити віджети в різних місцях сторінок. Також, код теми відкрито і якщо ви розумієтесь в HTML, CSS, JS, можете вносити будь-які зміни.
Чи можу я замовити один проект і розмістити його на 2х доменах?
Так, можете, тільки врахуйте, що за другий проект потрібно буде оплатити вартість ліцензії ImageCMS і теми, ну і також витрати на хостинг і домен.
З якими країнами ви працюєте, як проводити оплату, підписуємо договір?
Ми працюємо практично з усіма країнами. Наші клієнти з України, Росії, Білорусі, Казахстану, США, Канади, країн Європи та багато інших. Для України, Росії, Білорусі та Казахстану доступна оплата онлайн. Для інших країн оплата через SWIFT або через Upwork. І обов`язково підписуємо типовий договір.
Чи надаєте ви хостинг і його підтримку, а також покупку домену?
Так, у нас також є послуги хостингу з підтримкою. З тарифами можете ознайомитися тут. Також можемо допомогти з реєстрацією домену в більшості зон.
Що потрібно зробити, щоб постійно отримувати підтримку та оновлення?
Існує щорічна плата за доступ до оновлень і підтримки, в розмірі 200 $ за ліцензію (домен).
Чи надаєте ви послуги просування і наповнення сайту?
Ми не наповнюємо сайт повністю, ми можемо зробити базове наповнення, яке потрібно для того, щоб краще розуміти структуру сайту і розробити відповідний дизайн. Але у нас є партнери, які займаються просуванням і наповненням.
Чи можна доопрацювати функціонал, якого немає в описі можливостей?
Так, звичайно, ми приймаємо замовлення на реалізацію будь-якого функціоналу. Для цього Вам потрібно якомога детальніше описати завдання, та передати нашому менеджеру.
Чи робите ви інтеграцію з CRM, складськими системами, системами постачальників ?
Так, ми можемо інтегрувати магазин з будь-якими сторонніми програмами, у яких є API, вивантаження в файли або будь-який інший спосіб прийому-передачі інформації. Зверніть увагу, що ми не налаштовуємо ці програми (наприклад, не налаштовуємо Вашу 1С або CRM), а лише робимо інтеграцію таким способом щоб приймати або віддавати потрібні дані.
Як буде відбуватися комунікація під час розробки проекту?
Спосіб комунікації залежить від обраного пакета. У тарифі "Ентерпрайз" доступна телефонна комунікація з персональним проджект менеджером. У всіх інших тарифах - весь процес створення і підтримки магазину супроводжується e-mail листуванням.
Чи виконуєте ви роботи по переїзду на іншу CMS?
Так, ми можемо оцінити перенесення товарів, клієнтів, статей блогу та іншого контенту з вашого існуючого сайту, на ImageCMS, WordPress + WooCommerce.
Готові замовити власний інтернет-магазин?
Залиште запит на його створення, і наші фахівці з радістю проконсультують вас з усіх питань.