Просування інтернет-магазинів

Разом з нашими партнерами ми створили унікальну методику просування інтернет-магазинів та гнучку політику оплати за результат.

Налаштування аналітики
На першому етапі ми допомагаємо клієнту налаштувати всі необхідні сервіси для аналітики (Google, Yandex) і навчаємо правильно їх використовувати для аналізу результатів просування.
Персональний аудит
На другому етапі ми проводимо маркетинговий аудит сайту і ніші клієнта, щоб створити для нього правильну стратегію просування, націлену на досягнення результату.
Гнучке управління
Після проведення аудиту ми запропонуємо ряд послуг для просування вашого інтернет-магазину згідно розробленої стратегії. При бажанні ви зможете провести один або всі етапи самостійно, а ми просто проконсультуємо. Або зробимо все за вас.

Послуги по просуванню

Для досягнення поставлених цілей кожного нашого клієнта ми проводимо наступні роботи:

 • Створення семантичного ядра

  Ми підбираємо цільові запити для вашого сайту, грунтуючись на аналізі ваших конкурентів, ринку, а також потенційних клієнтів. За рахунок цього розширюється первинне семантичне ядро приблизно в 5 разів, а сайт додатково оптимізується під ці слова для збільшення ефекту у вигляді трафіку.

 • Підключення Google Analytics та Яндекс.Метрики

  Для відслідковування результатів нашої роботи та глибокого аналізу вашого інтернет-магазину, необхідно підключити аналітику пошукових систем. Вона включає вичерпну інформацію за такими показниками: джерела трафіку, географія, демографія, конверсія і т.д.

 • Внесення технічних правок

  Проводимо усі технічні зміни, які необхідні вашому інтернет-магазину для кращого просування.

 • Оптимізація коду

  Ми оптимізуємо ваш сайт під ключові запити на програмному рівні, що необхідно для просування в пошукових системах.

 • \

  Управління посиланнями

  Для підняття упізнаваності вашого сайту в інтернеті, інші сайти повинні посилатися на вас. Ми здійснюємо підбір лише найкращих претендентів на розміщення таких посилань.

 • Налаштування та управління контекстною рекламою

  У випадку необхідності (особливо для нових сайтів) по мірі росту позицій в пошукових системах та після попереднього аналізу кампанії, ми пропонуємо налаштування та ведення рекламної кампанії в контекстних мережах Google та Яндекс за низькими цінами - 20% від вартості рекламного бюджету незалежно від кількості пошукових запитів.

 • Розробка індивідуальної стратегії просування на 6 та 12 місяців

  У кожного інтернет-магазину існує індивідуальна стратегія просування, яка залежить від багатьох факторів: стану ринку, конкурентів, попиту та поведінки користувачів. Стратегія може будуватися строком на 6 та 12 місяців, і в подальшому вона служить для досягнення цілей, поставлених в тарифному плані.

 • Аудит сайту клієнта та його конкурентів

  Ми аналізуємо ваш сайт та сайти конкурентів, завдяки чому можемо випереджати їх. Аналізуємо технічні дані, юзабіліті, а також перевіряємо на предмет SEO-оптимізації.

 • Написання оптимізованих статей

  Наші професійні копірайтери аналізують семантичне ядро та пишуть статті, котрі будуть мотивувати користувача до покупки. Більше того, статті оптимізуються під пошукові запити згідно останніх вимог Google.

 • Щомісячне додавання контенту

  Аби ваш інтернет-магазин завжди був актуальним для пошукових систем, ми регулярно додаємо контент. Поповнюються популярні розділи: блог, новини, коментарі (залежно від стратегії просування).

 • Моніторинг та управління рекламною кампанією

  Рекламну кампанію необхідно постійно аналізувати, оскільки ринок безперервно змінюється. Управління рекламною кампанією полягає в аналізі прибутку від груп, які просуваються. Якщо група приносить хороший прибуток, то по ній можна розширити рекламну кампанію, і навпаки.